Bruma Gemileri Yaktı! Türkiye’ye Gelmek İstiyor

 Bruma Gemileri Yaktı! Türkiye’ye Gelmek İstiyor
Okunuyor Bruma Gemileri Yaktı! Türkiye’ye Gelmek İstiyor

Çifte kupa sahibi Beşiktaş , kollarını sıvamışken Flaş gelişmeler yaşanıyor. Sergen Yalçın ile sözleşme uzatan Beşiktaş yönetimi daha fazla zaman kaybetmeden düğmeye bastı.

Beşiktaş , gündemine bomba bir isim aldı ….

Siyah-beyazlılar, Galatasaray’ın eski futbolcusu Bruma’ya transfer etmek için gözüne kestirildi.

Süper Lig’in son şampiyonu Beşiktaş’ın PSV forması giyen Portekizli kanat oyuncusu Bruma’ya transfer teklifi yaptığı iddia edildi.

Hollanda basınında çıkan haberlere göre, siyah-beyazlılar, daha önce Galatasaray’da forma giyen PSV’nin Portekizli yıldızı Bruma için görüşmelere başladı. Beşiktaş yönetimi, Bruma’yı kiralık olarak kulübe katmak istiyor.

Sözleşmesine satın alma opsiyonu da koydurmak isteyen siyah-beyazlılar, böylece Ghezzal ve Rosier’de yaşadığı sıkıntıyı yaşamak istemiyor.

MASADAKİ PARA 5 MİLYON EURO

Oyuncuyu bonservisiyle birlikte satmak isteyen Hollanda ekibi ise Bruma’nın bonservisini 5 milyon euro olarak belirledi.

26 yaşındaki futbolcuya İtalya, İspanya ve Türkiye’den tekliflerin de olduğu bu takımlardan birinin de Adana Demirspor olduğu iddia edildi.

BRUMA DA İSTİYOR

Hollanda ekibi ile 3 yıl daha sözleşmesi bulunan Bruma’nın PSV’den ayrılıp Türkiye’de oynamaya sıcak baktığı iddia edildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın