Bopendza’dan Galatasaray Fenerbahçe ve Açıklaması

 Bopendza’dan Galatasaray  Fenerbahçe ve Açıklaması
Okunuyor Bopendza’dan Galatasaray Fenerbahçe ve Açıklaması

Hatayspor’un yıldızı Aaron Boupendza, transfer için açıklama yaptı. İşte Aaron Boupendza’nın açıklamaları;

“Krasnodar’a transferim olmaması gerektiği için olmadı. İlk amacım burada sezonu iyi bir şekilde bitirmek. Onun ardından Krasnodar ya da başka bir takıma transferimi bekleyip göreceğiz.”

“Galatasaray, Fenerbahçe gibi takımların beni istemesi benim için onur verici bir şey ama benim önceliğim takımın başarısı. Hatayspor’la sözleşmem devam ediyor. Önceliğim burada sezonu bitirmek.”

“Süper Lig en iyi liglerden birisi. Burada oynamak çok güzel. Gelecekte kariyerime Süper Lig’de devam eder miyim bilmiyorum. Futbolda her şey çok çabuk değişiyor.

“Hatayspor taraftarı başarımın künefeden geldiğini söylüyor. Buraya geldiğim ilk andan beri kendimi rahat hissettim. İyi oynadık ve ben de goller attım. arkadaşlarımın da payı var. İnşallah böyle devam ederiz.”

“Türkiye Ligi’ni biliyordum, teklif gelince araştırmalar yaptım. Hatay şehrini araştırdım ve güzel şehir olduğunu öğrendim. Burada arkadaşlarım da vardı, onlardan da bilgi aldım. Buraya gelmeden başarılı olup, olamayacağınızı bilemezsiniz. Buraya geldim ve başarılı oldum.”

“Altay Bayındır, Süper Lig’in en iyi kalecisi. Fenerbahçe maçında maçında bana çok zorluk çıkardı.”

“Fransa’da olduğum sırada Süper Lig’i izliyordum. Vincent Aboubakar, ligin en iyi golcüsü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın