BJK’Lİ YILDIZ’DAN AÇIKLAMA!

 BJK’Lİ YILDIZ’DAN AÇIKLAMA!
Okunuyor BJK’Lİ YILDIZ’DAN AÇIKLAMA!

Eski Beşiktaşlı Brezilyalı Anderson Talisca, ESPN Brezilya Televizyonuna verdiği röportajda Siyah Beyazlılar’daki günlerini unutamadığını açıkladı. Talisca, “Günün birinde yine Beşiktaş’ta oynamak istiyorum” dedi.

Beşiktaş  2016-18 sezonları arasında kiralık oynayan ve 2016-17 sezonunda Siyah Beyazlılar ile lig şampiyonluğu sevinci yaşayan Anderson Talisca, Türkiye’deki günlerini unutamıyor. 

Suudi Arabistan’ın Al-Nassr takımında oynayan Brezilyalı, siyah beyazlı günlerini anlattı. Beşiktaş’a gelişiyle ilgili olarak 27 yaşındaki oyuncu, “Benfica’da, Rui Vitoria’yla yaşadığım tartışmadan hemen sonra Beşiktaş’a biraz da aceleyle geldim. Kariyerimde en başarılı Beşiktaş’ ta oldum. Şampiyonlar Ligi çeyrek finaline çıkmaya yaklaştım. Avrupa Ligi’nde yarı final oynadım. Beşiktaş sayesinde kariyerimde bir adım ileriye attım” dedi. 

Beşiktaş günlerine duyduğu özlemi dile getiren Anderson Talisca, “Orada çok mutluydum. O dönem çok gol attım ve attırdım. Taraftarı özledim, günün birinde yine Beşiktaş’ta oynamak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın