“Biz F.Bahçe Gibi Değiliz Ki”

 “Biz F.Bahçe Gibi Değiliz Ki”
Okunuyor “Biz F.Bahçe Gibi Değiliz Ki”

Fenerbahçe’nin de bulunduğu UEFA Avrupa Ligi B Grubu’nda 4 maç sonunda 0 puan ile son sırada kalan ve Avrupa Ligi’nden elenmesi kesinleşen Dinamo Kiev’in hocası Mircea Lucescu, Rennes’e 1-0 kaybettikleri maçın ardından konuştu.

“Transfer piyasasında çok iyi işler yapmış, çok güçlü bir takıma karşı oynadık. 20-25 milyon euro değerinden olan en az 15 oyuncuları var.

Bu para demek. PSG’den sonra Fransa’nın en güçlü takımı Rennes. Ben takımımı sadece kutlayabilirim. Tüm problemlerimizi saha dışında bırakıp mücadele etmeye çalışıyoruz. Birbirinden çok farklı ve uzak yerlerde maçlar oynuyoruz. Sadece fiziksel olarak kondisyonumuz değil, mental gücümüz, diriliğimiz, konsantrasyonumuz birçok hataya neden oluyor. bir kornerden gol yedik bu yüzden. Doğru düzgün antrenman yapamadığımız bir dönemdeyiz. Oradan oraya taşınan bir takımız. Tüm takım pazar günü Shakhtar ile oynayıp, pazartesi ailelerini yeniden görebilmeyi umuyor. Ben bu takımı tüm zorluklara rağmen sahaya çıkabildiği için sadece kutlarım.”

“Kuralar çekildiği an söylemiştim, bu grup çok zordu ve bizim için hiç kolay olmayacaktı. Grupta 4 maçta aldığımız 4 yenilgi… Tekrar söyleyeyim o zaman. Sürekli göçebe gibi gezen bir takımız. Oyuncularım bu yorgunluklar nedeniyle ya maçta ya antrenmanda ağır sakatlıklar yaşıyorlar.”

“RENNES VE FENERBAHÇE GİBİ DEĞİLİZ”

“4 yenilgi aldık ama rakiplerimiz Rennes ve Fenerbahçe gibi çok kaliteli oyuncular için çok büyük paralar harcayabilen kulüpler. Oyuncuları hızlı, oyuncuları akıllı, oyuncuları yetenekli. AEK Larnaka’yı da gözden kaçırmayın. Hiç zayıf bir takım değil. İspanya, İtalya gibi liglerde oynamış tecrübeli, sert, kaliteli oyuncuları var. Gruptaki tek 1 takım bile kolay değil.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın