Beşiktaş’tan Yeni Hoca İçin Açıklama

 Beşiktaş’tan Yeni Hoca İçin Açıklama
Okunuyor Beşiktaş’tan Yeni Hoca İçin Açıklama

Yeni sezonun teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşiktaş için Nuno Espirito Santo ve Şenol Güneş’in ardından Portekiz basınından Ricardo Soares iddiası ortaya atıldı. Şenol Güneş’i yalanlayan, Nuno Espirito Santo için açıklama yapmayan Siyah-Beyazlılardan bir yalanlama da Ricardo Soares için geldi.

Sezon sonunda takımı yeni bir teknik direktöre emanet etmeye hazırlanan Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in ardından Nuno Espirito Santo’nun adı gündeme gelmişti. Beşiktaş için şimdi de Portekiz basınından Ricardo Soares iddiası ortaya atılırken konuyla ilgili Siyah-Beyazlılardan jet açıklama geldi.

CEYHUN KAZANCI’DAN RICARDO SOARES YALANLAMASI

Record gazetesi Beşiktaş’ın Gil Vicente’yi çalıştıran Ricardo Soares’i takımın başına getirmek istediğini iddia etti. Konuyla ilgili Ajansspor’a konuşan Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, “Böyle bir girişimimiz yok, itibar etmeyin” açıklamasını yaptı.

RICARDO SOARES’İN KARİYERİ

Teknik direktörlük kariyerine 30 yaşında Caçadores’de başlayan Ricardo Soares, 13 Kasım 2020’den beri Gil Vicente’yi çalıştırıyor. 4-3-3- sistemini benimseyen 47 yaşındaki teknik adamın Haziran 2023’e kadar sözleşmesi bulunuyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın