Beşiktaş’tan Sözleşme Teklifi!

 Beşiktaş’tan Sözleşme Teklifi!
Okunuyor Beşiktaş’tan Sözleşme Teklifi!

Süper Lig’de liderlik yolunu takıp etmeye devam eden Beşiktaş sezon sonu için çalışmalara şimdiden başladı. Dorukhan Toköz ‘e teklif yapılması beklenirken Siyah-Beyazlı takımda sürpriz bir gelişme yaşandı.

Beşiktaş ile   sözleşmesi sona erecek Dorukhan Toköz’un durumu belirsizliğini koruyor. 7 milyon TL maaş ve 100 bin TL maç başı ücret önerdiği yıldız futbolcu, kariyerine Avrupa’da devam etmek istese de umduğunu bulamadı.

Rakamı yükseltmemekte kararlı olan siyah-beyazlı yönetimin Dorukhan Toköz’ün bu ay içinde net cevabını vermesi bekleniyor. Milli futbolcu, Beşiktaş’tan 15 milyon TL net maaş istiyor.

Vida Hamlesi 

Beşiktaş, Domagoj Vida’nın sözleşmesini uzatmak için ilk hamleyi yaptı. İşte Beşiktaş’ın Hırvat futbolcuya yeni teklifi…

2 Senelik Sözleşme 

Dinamo Kiev’den transfer edildiği dönemde 3 milyon euro yıllık ücrete imza atan Hırvat stopere, 2 senelik daha sözleşme teklif edildi.

İndirimli Kontrat 

Siyah-beyazlı takımın önmeli ismi Vida, 300 bin euro’luk yani yaklaşık yüzde 10’luk bir indirime gitmişti. Yönetim Vida’ya yüzde 40 indirimle yeni bir sözleşme önerdi. Yani kendisine yıllık 1 milyon 725 bin euro teklif etti.

Vida Sıcak Bakıyor 

Sözleşmesi 2022’de sona erecek olan Vida’nın yönetimden gelen bu teklifi düşünmek için süre istediği belirtilirken, Hırvat oyuncunun 2 sene daha İstanbul’da kalmaya sıcak baktığı belirtildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın