Beşiktaş’tan Simy ve Wesley Atağı

 Beşiktaş’tan Simy ve Wesley Atağı
Okunuyor Beşiktaş’tan Simy ve Wesley Atağı

Yeni sezon için ara vermeden çalışmalarına devam eden Beşiktaş’ta sıcak gelişmeler yaşanıyor. Şampiyonluk yolundaki başarısını devam ettirmek isteyen Teknik direktör Sergen Yalçın transferlerde çok titiz davranıyor.

Güçlü ve çok yönlü bir kadro kurmaya devam eden Beşiktaş yönetimine sürpriz iki öneri geldi. Luuk de Jong ve Diego Costa için girişimlerini sürdüren Beşiktaş bu iki yıldıza yöneldi.

İki ay önce de siyah-beyazlıların gündeme gelen Crotone’un oyuncusu Simy ile Aston Villa’nın Brezilyalı santrforu Wesley’nin uygun maliyetlerle gelebilecekleri yönetime iletildi.

Bunu üzerine zaman kaybetmek isteyen Beşiktaş yönetimi harekete geçti. Süper Ligin başlamasına az zaman kala , Beşiktaş yönetimi iki oyuncuyu ele aldı.

İki oyuncunun da Sergen Yalçın’ın istediği futbolcu profiline uyması dikkat çekerken, Beşiktaş önerileri değerlendirmeye aldı.

SIMY’DEN SERIE A’DA 20 GOL

İtalya’da geçtiğimiz sezon 39 maça çıkan 29 yaşındaki Nijeryalı golcü Simy, Crotone formasıyla 20 gol, 3 asistle oynamıştı.

WESLEY’E 25 MİLYON EURO

24 yaşındaki Wesley ise iki yıl önce 25 milyon Euro bonservisle transfer olduğu Aston Villa ile geride kalan sezonda sadece 3 maçta görev yaptı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın