Beşiktaş’tan Redmond Hamlesi!

 Beşiktaş’tan Redmond Hamlesi!
Okunuyor Beşiktaş’tan Redmond Hamlesi!

Beşiktaş, gelecek sezonun kadro çalışmalarına başladı ve sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Nathan Redmond ile devam etmeyi planlıyor. Siyah-beyazlıların teknik direktörü Şenol Güneş’in, Redmond’ın performansından memnun olduğu ve ekonomik koşulların uygun olması halinde 29 yaşındaki oyuncunun takımda kalmasını istediği bildirildi.

Milliyet gazetesinin haberine göre, Beşiktaş yönetimi, Şenol Güneş’in raporu doğrultusunda Redmond ile sezon sonunda masaya oturmayı planlıyor. Maddi konularda anlaşma sağlanması halinde İngiliz oyuncu ile 2 yıllık veya 1+1 yıllık yeni bir sözleşme imzalanacak. Redmond, sezon başında 1,5 milyon euro garanti ücret karşılığında 1 yıllık sözleşme imzalamıştı.

Beşiktaş’ın Nathan Redmond’u takımda tutma kararı, tecrübeli oyuncunun bu sezonki performansından etkilenmesiyle alındı. Redmond, Beşiktaş forması altında şimdiye kadar çıktığı 21 resmi maçta 2 gol ve 3 asist kaydetti.

Geçmişi Southampton, Norwich City ve Birmingham City gibi takımlarda geçen Nathan Redmond, 2016 yılında İngiltere milli takımı için de forma giymişti. Beşiktaş’ın Redmond’u kadrosunda tutabilmesi halinde, oyuncunun katkısı gelecek sezon da takım için önemli bir güç olabilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın