Beşiktaş’tan Mitrovic Atağı!

 Beşiktaş’tan Mitrovic Atağı!
Okunuyor Beşiktaş’tan Mitrovic Atağı!

Sezonu çifte kupa ile sezonu kapatan Beşiktaş’ta moraller yerinde . Siyah Beyazlı yönetim gelecek sezon için kolları sıvadı. zaman kaybetmeden tekrar güçlü bir kadro kurmayı hedefleyen Sergen Yalçın rotasını belirledi.

 İlk hedef olarak Fulham forması terleten Aleksandar Mitrovic’i belirledi. Sırp golcü için İngiliz ekip ile temasa geçen yönetim imza ile sonlandırmak istiyor.

Fulham’ın Premier Lig’den düşmesini fırsata çevirmeye çalışan Kara Kartal , Sırp golcüyü 1 yıllığına kiralamakta kararlı. 

2024’E KADAR SÖZLEŞMESİ VAR

Fulham ile sözleşmesi devam eden yıldız oyuncu için Beşiktaş 1 yıllığına kiralamak istiyor, Premier Lig’den düşmesini fırsata çevirmek isteyen Kartal elini hızlı tutmaya çalışmaya çalışıyor.

KARTAL’IN KOZU DEVLER LİGİ

Değeri 18 milyon Euro olan Sırp golcü için  Beşiktaş’ın en büyük kozu ise Şampiyonlar Ligi bileti olacak.  Fulham da Mitrovic’in kendisini gösterebileceği bir takıma gitmesine sıcak.

FİZİK GÜCÜ YÜKSEK BİR GOLCÜ

26 yaşında ve 1.89 boyunda olan Aleksandar  Mitrovic , yüksek fizik gücü ile ön plana çıkıyor. Sırp futbolcu kariyerinde 64 kez giydiği milli forma altında 41 gol kaydetti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın