Beşiktaş’tan Mandzukic Bombası!

 Beşiktaş’tan Mandzukic Bombası!
Okunuyor Beşiktaş’tan Mandzukic Bombası!

Bu sezonu çifte kupa ile kapatan Kara Kartal , mutlu sona ulaştı. gelecek sezon Şampiyonlar Lig’inde grup aşamasında yer alacak Beşiktaş’ta moraller yerinde

Bir yandan da transferler için kollarını sıvayan Beşiktaş’ın aşkı yeniden depreşti… Mandzukic bu kez Siyah-Beyazlı formaya hiç olmadığı kadar yakın…

Geçtiğimiz sezon ortasında  Beşiktaş’la yaptığı yoğun görüşme trafiğinin ardından İtallya devi Milan’la  1 yılı opsiyonlu 1,5 sezonluk anlaşma sağlayan Hırvat golcünün Çizme  macerası, beklediği gibi geçmedi.

Milano temsilcisinde 2’si ilk 11’de olmak üzere 11 maça çıkıp golle buluşamayan 35 yaşındaki futbolcu, kulübüyle yollarını ayırdığını açıkladı.

Takvimi’n haberine göre; Ocak ayında son anda Kartal’ın   kapısından dönen tecrübeli oyuncu, menajerler tarafından yeniden Beşiktaş’a teklif edildi.

Yıldız oyuncu için kollarını sıvayan Beşiktaş zaman kaybetmeden renk bağlamak istiyor.

Hırvatistan’ın yetiştirdiği en önemli santrforlardan biri olan Mario Mandzukic, Şampiyonlar Ligi faktörü nedeniyle bu kez  Beşiktaş’ın belirlediği performansa dayalı maaşa olumlu bakabileceği konuşuluyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın