Beşiktaş’tan Gedson Fernandes Kararı

 Beşiktaş’tan Gedson Fernandes Kararı
Okunuyor Beşiktaş’tan Gedson Fernandes Kararı

Beşiktaş’ın devre arasında Galatasaray ile girdiği amansız yarış sonrası transfer ettiği Gedson Fernandes ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Beşiktaş’ın satın almasının ardından Çaykur Rizespor’a kiraladıığı Gedson Fernandes’in bonservisi belli oldu. Beşiktaş Sportif Direktörü Ceyhun Kazancı, Gedson Fernandes için dev miktarda bonservis belirledi.

Deneyimli oyuncu, Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael’in de gözüne girmiş ve Fransız teknik adam Gedson’a adeta bayıldığını belirtmişti.

4+1 YILLIK İMZA

Beşiktaş, Gedson Fernandes’in transferini şu sözlerle açıklamıştı; “Profesyonel futbolcu Gedson Carvalho Fernandes’in 1 Temmuz 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere transferi konusunda Benfica Kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Benfica Kulübüne 6 milyon Euro transfer bedeli ödenecektir.”

SÖZLEŞMESİNE YENİ MADDE

Ceyhun Kazancı yönetiminde yeni bir sportif yapılanmaya giden Beşiktaş, Gedson için gelecek tekliflere şimdiden hazırlık yaptı.

Edinilen bilgilere göre siyah beyazlılar, Gedson Fernandes’in bonservisini belirledi. Satılması halinde Benfica’ya %50 pay verecek Beşiktaş, Gedson için 30 milyon euroluk rakam belirledi.

Gedson Fernandes’in Çaykur Rizespor formasıyla Süper Lig performansı:

  • 11 Maç
  • 3 Gol
  • 3 Asist

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın