Beşiktaş’tan Aboubakar Açıklaması

 Beşiktaş’tan  Aboubakar Açıklaması
Okunuyor Beşiktaş’tan Aboubakar Açıklaması

Beşiktaş Yönetimi, Vincent Aboubakar’ın sakatlığıyla ilgili yapılan spekülasyonlara cevap verdi.

Şampiyonluk konusunda şüphe yaşamadıkların söyleyen Kocadağ, “Biz Aboubakar olmadan da çok maç kazandık. Bu işi hak ederek bu noktaya kadar getirdik. Herkese rağmen buraya kadar geldik. Benim endişem yok taraftarımızın da endişesi olmasın” ifadesini kullandı.

 Kocadağ, Beşiktaş’ın başarılı forveti Vincent Abubakar’ın sakatlığıyla ilgili Kocadağ şunları söyledi:”Aboubakar’ın sakatlığıyla ilgili sürece sağlık kurulumuz bakıyor. Yetişme ihtimali olan var olmayan var. Pazartesi günü net kararlar verilecek. Aboubakar’ın sözleşme nedeniyle oynamadığını düşünmüyorum ve öyle değil. Son yapılan tetkikte sağlık kurulu hocamız sıkıntı gördü. O anlamda kendisini hazır hissetmesi gerekiyor. Oyuncu ağrım var diyor ve bu MR’da çıkıyorsa burada bir şey aramamız hoş olmaz.

“Cüneyt Çakır’a Tepki

 Hakem Cüneyt Çakır’ın takdir haklarını Galatasaray’dan yana kullandığını vurgulayan Emre şöyle devam etti; “Hakem sonuca etki etti. Maça ortak etmemek için takdir haklarını verdiklerini düşünüyoruz. Bizim avantajımız devam ediyor. Bizim takımımız buraya gelene kadar her şeyi yenerek geldi, Allah’ın izniyle şampiyonluğu bırakmayacağız.” 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın