Beşiktaş’ta Yıldız Futbolcu ‘ya Teklif

 Beşiktaş’ta Yıldız Futbolcu ‘ya Teklif
Okunuyor Beşiktaş’ta Yıldız Futbolcu ‘ya Teklif

Çifte kupa sahibi Siyah beyazlılar yeni sezon için çalışmalara devam ediyor … Bir yandan da Usta çalıştırıcı ile imza masasına oturmayı planlayan Yönetime flaş bir teklif geldi…

Bu sezon kazandığı çifte kupada büyük pay sahibi olan yıldız futbolcusuna transfer teklifi geldi. Bizzat Beşiktaş Kulübü’ne teklifi ileten o ekibe, yanıt geldi..

GELECEK GİDİCEKLER İSİMLER BELİRLENİYOR 

Kara Kartal , bir yandan teknik direktör Sergen Yalçın ile yeni sözleşme yapmak için saatleri sayarken, diğer yandan da gelecek ve gönderilecek isimleri belirlemeye çalışıyor.

Henüz Sergen Yalçın’la yeni sözleşmeyi imzalamayan Beşiktaş, tecrübeli teknik adamın takımda kalacağını garanti gördüğü için transferleri ve ayrılacak isimleri belirlemeye devam ediyor.

Sezonu şampiyon olarak ve çift kupayla tamamlayan Beşiktaş’ın şampiyon futbolcularına teklifler gelmeye devam ediyor. Son gelen teklif sonrası görüşmeler hız kazandı.

NKOUDOU İÇİN GELDİLER 

Bu bağlamda transferin gözde isimlerinden biri olan ve kazanılan çifte kupada önemli rol oynayan Kevin N’Koudou için de siyah beyazlı kulübün kapının çaldığı ifade edildi.RESMİ TEKLİF GELDİ 
Aktarılan bilgilere göre Beşiktaşlı N’Koudou’ya Katar’dan transfer  teklifi geldi.

2 MİLYON EURO TEKLİF 

O kulüp, yıldız futbolcu için Beşiktaşlı yetkililere 2 milyon euro bonservis önerdi ve bu önerisinin ardından asbaşkan Emre Kocadağ’ın tavrı net oldu.

“TEKLİFİ ARTTIRIN” 

Emre Kocadağ, Katarlı o kulübün yetkililerine verdiği cevapta, “Maliyeti bu kadar yüksek olan bir oyuncuyu 2 milyon euro’ya veremeyiz, tekliflerini artırmalılar” dedi.

4.5 MİLYON EUROYA GELMİŞTİ 

Öte yandan Beşiktaş, 26 yaşındaki futbolcuyu 2019’da Marsilya’dan 4.5 milyon euro bedelle transfer etmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın