Beşiktaş’ta Valentin Rosier Gelişmesi

 Beşiktaş’ta Valentin Rosier Gelişmesi
Okunuyor Beşiktaş’ta Valentin Rosier Gelişmesi

Siyah Beyazlı ekibin yıldız ismi Valentin Rosier, Kayserispor maçında yediği kırmızı karttan dolayı kırmız kart görmüştü.

Siyah-beyazlı kurmaylar ve teknik heyet, tecrübeli sağ bek hakkında kararını verdi.

Süper Lig’de 4’te 4 yaparak zirve yarışına katılan Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in farkı hissedilmeye başlandı. Deneyimli teknik direktör ve yardımcıları kısa sürede hem oyun sistemine başarılı dokunuşlar yaptı hem de takımda yeniden aile ortamı oluşmasını sağladı.

ROSIER BARDAĞI TAŞIRDI

Korner atışı sırasında yüzüne koluyla vuran Gökhan Sazdağı ile yaşadığı gerilimin ardından rakibine kasıklarını göstererek direkt kırmızı kart gören Fransız futbolcu hem teknik heyeti hem de yönetimi kızdırdı.

Siyah-beyazlı yönetimin, Rosier’i sert şekilde uyaracağı aktarıldı. Disiplinsiz davranışları yüzünden Teknik Direktör Şenol Güneş ve yardımcıları tarafından geçtiğimiz günlerde iki kez antrenmandan kovulan Rosier’den en kısa sürede kendisine çekidüzen vermesi istenecek. Rosier’in iyi bir teklif gelmesi halinde elden çıkarılmasının da gündemde olduğu ifade edildi.

Fransız futbolcu bugün tedbirli olarak PFDK’ya sevk edilecek. En az iki maç ceza alacak olan Rosier, Alanyaspor ve Karagümrük karşılaşmalarını kaçıracak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın