Beşiktaş’ta Valentin Rosier Gelişmesi

 Beşiktaş’ta Valentin Rosier Gelişmesi
Okunuyor Beşiktaş’ta Valentin Rosier Gelişmesi

Fanatik’ten Yakup Çınar’ın özel haberine göre; Antalya’da kampta bulunan Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş, disiplinsiz davranışları nedeniyle Rosier’i çalışmadan gönderdi. İşte detaylar…

2022 Dünya Kupası’nda heyecan tüm hızıyla sürerken, Antalya’da kamp yapan Süper Lig ekiplerinde de transfer çalışmaları arka planda devam ediyor. Katar’da gerçekleşen Dünya Kupası öncesinde Şenol Güneş ile anlaşma sağlayan Beşiktaş’ta kadroda değişiklikler başladı. Fanatik’ten Yakup Çınar’ın özel haberine göre; Antalya’da kampta bulunan Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş, disiplinsiz davranışları nedeniyle Rosier’i çalışmadan gönderdi. Teknik direktör kararıyla o gün idmandan gönderilen tecrübeli sağ bek bugün de idmanda yer almadı. Yıldız futbolcuyla yolların ayrılması planlanıyor. Deneyimli teknik adam Ahmet Nur Çebi’den eksik bölgeler için 4 transfer istedi.

GÜNEŞ AÇIKLAMIŞTI

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Elimizde Rosier gibi bir oyuncu varken başkasını almayı doğru bulmam. Bu takımın direkt oyuncusu. İyi oynadığı zaman sorun yok ama bir dalgalanma geçirdi. Bu da olabilir, normaldir. demişti. Rosier’in inişli çıkışlı bir durumda olduğunu belirten Güneş, “Böyle bir oyuncu elimizde varken yeni birisini almak doğru değil. Son zamanlarda dalgalı bir performansı var. Onu çok zeki ancak yaramaz öğrencilere benzetiyorum. Yukatel Kayserispor’un oyuncusu Onur Bulut’u da beğeniyorum” diye konuşmuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın