Beşiktaş’ta Tolga Çiğerci isyanı

 Beşiktaş’ta Tolga Çiğerci isyanı
Okunuyor Beşiktaş’ta Tolga Çiğerci isyanı

UEFA Uluslar C Ligi 1. Grup’taki beşinci maçında 22 Eylül Perşembe günü İstanbul’da Lüksemburg’u ağırlayacak A Millî Takımımız’da teknik direktör Stefan Kuntz, yaptığı tercihlerle eleştirilerin odağı haline geldi.

Son olarak sakatlıklar yüzünden Tolga Ciğerci ve İsmail Yüksek’in milli takıma davet edilmeleri ancak Salih Uçan’ın düşünülmemesi siyah-beyazlı taraftarların tepkisine neden oldu.

Sezon öncesi kamp yapmayan, Ankaragücü ile transferin bitmesinden hemen önce anlaşan ve bu sezon ilk resmi maçına 2 hafta önce Beşiktaş’a karşı çıkan Tolga Ciğerci A Milli takıma davet edildi. Bu sezon 7 maç, 1 gol ve 1 asist performansıyla oynayan Salih Uçan A Milli takıma davet edilmedi.

TOLGA CİĞERCİ COŞTU

Bu arada 6 numara oynayan Tolga Ciğerci 3 maçta 3 asist yaptı. Koşu mesafesi ligin en iyisi konumunda. Maç basına 12 km ortalama ile oynuyor.

BEŞİKTAŞ’A TEKLİF EDİLDİ

Aylarca kendisine takım arayan Ciğerci menajeri tarafından Beşiktaş’a teklif edildi. Ancak Josef’ten başka ön liberosu olmamasına, Türk pasaportu taşımasına rağmen Valerien Ismael tarafından istenmedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın