Beşiktaş’ta Stephan El Shaarawy planı!

 Beşiktaş’ta Stephan El Shaarawy planı!
Okunuyor Beşiktaş’ta Stephan El Shaarawy planı!

Transfer listesinin ilk sırasına Stephan El Shaarawy’i alan Beşiktaş, İtalyan yıldız için tüm şartları seferber etti.

Süper Lig’de şampiyonluk yarışında rakiplerinin gerisinde kalan, Türkiye Kupası’na da veda eden Beşiktaş’ta kurmaylar yıldız transferi yaparak taraftarı yeniden kazanmak için çalışmalarına başladı. Siyah-beyazlılar bu doğrultuda gündemine Stephan El Shaarawy’i dahil etti.

Beşiktaş’ın pazarlık aşamasında Roma’yı bir türlü ikna edemediği 30 yaşındaki oyuncu için yeni bir plan belirlediği iddia edildi. Siyah-beyazlılarda, Stephan El Shaarawy’e yer açmak için ayrılması beklenen oyuncu da netlik kazandı.

BOSMAN KURALI DEVREDE

Stephan El Shaarawy’in Roma ile olan sözleşmesinin sezon sonunda bitecek olmasının ardından siyah-beyazlılar, Bosman Kuralı’nı devreye soktu. 30 yaşındaki santrforla transfer görüşmelerinin yeni sezon için başladığı kaydedildi.

İtalyan futbolcuyu bonservis bedeli ödemeden kadrosuna katmayı planlayan siyah-beyazlıların, 30 yaşındaki oyuncuyla maaş pazarlıklarına başladığı belirtildi. Beşiktaş’ın Stephan El Shaarawy için düşündüğü mali detaylar da belli oldu.

Siyah-beyazlıların yıldız futbolcuya 1 milyon 500 bin euro garanti, 500 bin euro da bonuslu olmak üzere 2 artı 1 yıllık anlaşma teklif edeceği kaydedildi. Beşiktaş kurmaylarının bu transfer için imza parası ödemeyi planlamadığı vurgulandı.

N’KOUDOU ADIM ADIM AYRILIĞA

Stephan El Shaarawy ile sözleşme imzalamayı hedefleyen Beşiktaş’ta kadroda gereken boşluğun açılması için de çalışmalar başladı. Siyah-beyazlıların Georges Kevin N’Koudou ile yol ayrımında olduğu vurgulandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın