Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’dan Aboubakar’a Uyarı!

 Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’dan Aboubakar’a Uyarı!
Okunuyor Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’dan Aboubakar’a Uyarı!

Beşiktaş’ın hocası Sergen Yalçın, Malatya’da oyundan alınmasına tepki gösteren Aboubakar ile özel bir görüşme gerçekleştirdi.

Teknik Direktör  Sergen Yalçın dün Aboubakar i Yeni Malatyaspor maçının 85. dakikasında oyundan alındığı için siyah-beyazlı hocaya tepki gösteren Kamerunlu oyuncuya uyarı geldi.
Maçtan sonra Aboubakar’ı odasına çağıran Sergen Yalçın’ın, “Burada kimsenin kimseye üstünlüğü yok. Tüm futbolcular eşittir ve sen de öylesin. Karar verici olan benim. Kimin ne zaman oyundan alınacağına ben karar veriyorum. Maçla ilgili bir şeyler planlıyorum ki seni oyundan aldım” diye konuştuğu öğrenildi.


Atiba’ya asist yapan Aboubakar’a gol atma hırsını anlayışla karşıladığını aktaran siyah-beyazlı teknik adamın, “Herkese eşit şekilde forma vermeye çalışıyoruz. Futbolunla takıma çok şey katıyorsun ama lig sadece tek maçtan ibaret değil. Önümüzde daha çok kritik haftalar var. Önce takım olmalıyız.
Aboubakar’ın net bir tavır sergileyen Sergen Yalçın’a hak verdiği kaydedildi. Kamerunlu yıldızın, “Oyunun bitmesine az bir süre kalmıştı. Gol atacağıma inanıyordum. Anlık bir tepki vermem yanlıştı. Tamamen maçın atmosferinden dolayı öyle davrandım” dediği kaydedildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın