Beşiktaş’ta Sergen Yalçın Sürprizi

 Beşiktaş’ta Sergen Yalçın Sürprizi
Okunuyor Beşiktaş’ta Sergen Yalçın Sürprizi

Siyah Beyazlı ekibin eski teknik direktörü Sergen Yalçın, süper lige geri mi dönüyor ?

Türk futbolunun önemli teknik direktörleri arasında yer alan Sergen Yalçın, 2020/21 sezonunda Beşiktaş’ın başında çifte kupa kazanmıştı.

Galatasaray ile nefes kesen bir şampiyonluk yarışına giren Beşiktaş, o dönem averaj farkıyla şampiyon olmuş ve Türkiye Kupası’nı da müzesine götürmüştü.

BEŞİKTAŞ SONRASI TAKIM ÇALIŞTIRMADI

Son şampiyonluğunu Sergen Yalçın döneminde yaşayan siyah-beyazlı ekip, daha sonra Önder Karaveli, Valerien Ismael ve Şenol Güneş ile çalıştı. Bu süreçte birçok takımdan teklif almasına rağmen dinlenmeyi seçen Sergen Yalçın, henüz bir takımın başına geçmedi.

“AYRILDIKTAN SONRA TEKLİFLER ALDIM”

Geçtiğimiz aylarda bir televizyon programına konuk olan Sergen Yalçın, Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra aldığı teklifleri şöyle açıklamıştı:

“Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra birkaç tane Katar’dan, 2-3 tane Süper Lig’den teklif geldi. 3 büyükten teklif gelmedi. Kabul etmedim. 8 ay kafamı toparlayamadım.”

A Milli Futbol Takımı’nın başına geçeceği de konuşulan deneyimli çalıştırıcı, bu iddiaları da yalanlamıştı.

“GAZİANTEP FK İLE GÖRÜŞTÜ” İDDİASI

Fanatik’in haberine göre Sergen Yalçın, Süper Lig ekibi GAZİANTEP FK ile sürpriz bir görüşme yaptı. Bu hafta Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Gaziantep FK’da başkan ve yönetim istifa etmişti. Erol Bulut’un çalıştırdığı Gaziantep FK’da bir grup yöneticinin Sergen Yalçın ile görüştüğü, Yalçın’ın ise görevde bir teknik direktör olduğu için teklife sıcak bakmadığını söylediği belirtildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın