Beşiktaş’ta Sergen Yalçın dönem Sona Eriyor

 Beşiktaş’ta Sergen Yalçın dönem Sona Eriyor
Okunuyor Beşiktaş’ta Sergen Yalçın dönem Sona Eriyor

Beşiktaş’ın efsanelerinden Beyaz Tv yorumcusu Sinan Engin, siyah beyazlı ekibin 4-0 yenildiği Giresunspor maçı sonrası teknik direktör Sergen Yalçın hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

“Sistem Beşiktaş’ın üst üste iki kez şampiyon olmasını istemiyor. Hüseyin Göçek bugün Beşiktaş maçına bilhassa atanmıştır. Bu sistemde Beşiktaş’ta yöneticilik yapamam sürekli 6 ay ceza alırım. Böyle penaltı olur mu? Kör müsünüz? Vida‘nın pozisyonunda neredeydiniz? Bu kadar basit penaltı verilmez. VAR’cılar? Hüseyin Göçek kötü hakem bilmiyor futbolu.”

PJANIC KENDİNE GEL!

Miralem PjanicZorlu‘da daha hızlı yürüyor. Barcelona‘da Juventus‘ta oynadın, nasıl oynuyorsun? Beşiktaş taraftarı çok sever ama sonra da çok sever! Bir adam eksilt, bir şey yap! Michy Batshuayi gol makinesi olarak aldın, ortada yok! Lig bitiyor, ne zaman hazır olacaksın? Hepsi parasına bakıyor! Yazık!”

SERGEN YALÇIN BİTİRMİŞ!

“Şampiyon olamadığın her sene hoca mı değiştireceksin. 10 kişi de kalsa Beşiktaş içeride 4-0 yenilmez. Benim tanıdığım Sergen Yalçın kafasında bitirmiş, istifa etmiş. Bugünkü konuşmaları duyan Ahmet Nur Cebi yarın istifayı kabul eder. Muhtemelen Sergen Yalçın dönemi sona erer. Sergen Yalçın kendini ezdirmez.”

SERGEN YALÇIN BIRAKIR

Ahmet Nur Çebi ‘Hocamızla devam edeceğiz, istifasını kabul etmeyiz’ diyebilirdi. Sergen Yalçın bu açıklamaları duyduktan sonra bırakır. Sergen Yalçın, Ahmet Nur Çebi’ye ‘Düzeleceğiz’ derse, başkan da ‘Dün akşam neden öyle konuştun?’ diye cevap verir. Ahmet Nur Çebi’nin Sergen Yalçın’ın açıklamalarından haberi var. Hoca ‘Bir çıkış yolu görmüyorum’ diyor. Başkan ise ‘Şampiyon olacağız’ diyor.”

SERGEN HOCA DÖNEMİ BİTECEK!

“Çok üzülerek söylüyorum, Sergen Yalçın dönemi Beşiktaş’ta yarın itibariyle bitecek. Sergen Yalçın ile elektrikler kesilmiş. İnşallah yanılırım ve devam ederler. Ancak hoca şampiyonluğa inanmıyor, başkan inanıyor. Nasıl olacak? Olmaz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın