Beşiktaş’ta Şenol Güneş’ten radikal karar!

 Beşiktaş’ta Şenol Güneş’ten radikal karar!
Okunuyor Beşiktaş’ta Şenol Güneş’ten radikal karar!

Siyah beyazlı takımın deneyimli teknik adamı Şenol Güneş, Gedson dışında şimdiye kadar orta sahada şans verdiği futbolcularından verim alamadı. Tecrübeli teknik direktör, Ankaragücü maçıyla birlikte merkezde yeni üçlüsünü kullanacak.

TEK İSTİKRAR GEDSON’DA

Teknik Direktör Güneş göreve geldikten sonra sorunları çözebilmek için birçok denemede bulundu. Siyah-beyazlı hoca; Josef de Souza, Gedson Fernandes, Nathan Redmond, Atiba Hutchinson, Dele Alli, Salih Uçan, Necip Uysal, Kerem Atakan Kesgin ve Tayfur Bingöl’ün yanı sıra stoper Romain Saiss’e de orta sahada şans tanıdı. Ancak bu isimler arasında istikrar yakalayarak Güneş’in yüzünü güldürebilen tek isim Gedson oldu.

KURGU YENİDEN DEĞİŞECEK

Şenol Güneş yaşanan sorunlar nedeniyle orta saha kurgusunu bir kez daha değiştirecek. Deneyimli teknik direktör pazar günü oynayacakları Ankaragücü maçıyla birlikte orta sahada Gedson-Hadziahmetovic-Maxim üçlüsünü görevlendirecek. Bu oyuncuların hem tempo hem de kalite olarak takımın seviyesini yukarıya çıkarması planlanıyor.

ÖNEMLİ KOZ MAXİM

Hadziahmetovic daha çok defansif görevler üstlenecek. Gedson yine iki yönlü oynayacak, Gaziantep’ten kiralanan Rumen yıldız Alexandru Maxim ise hem enerjisi hem de kalitesiyle orta saha ile hücum hattı arasındaki bağlantıyı sağlayacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın