Beşiktaş’ta Rachid Ghezzal Şaşkınlığı

 Beşiktaş’ta Rachid Ghezzal Şaşkınlığı
Okunuyor Beşiktaş’ta Rachid Ghezzal Şaşkınlığı

Siyah beyazlı takımın deneyimli ismi Ghezzal, Fenerbahçe karşısında attığı bir golü ve genel performansı değerlendirdi.

Beşiktaş’ın Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldığı maçta siyah-beyazlı takım adına harika bir performans ortaya koyan Ghezzal maçın ardından açıklamalarda bulundu.

“BEŞİKTAŞ FORMASINI GİYDİĞİM SÜRECE NEYİM VARSA SAHADA VERİYORUM”
Rachid Ghezzal, “Burada olmak harika bir duygu. Taraftarların bu sevgisini ilk günden beri hissediyorum. Bu yüzden Beşiktaş formasını giydiğim sürece neyim varsa sahada veriyorum.” Taraftarımız, her şeyin en iyisini hak ediyor. Maalesef, çok üzgünüz ki bugün kazanamadık. Her şeyi yapmaya çalıştık ama olmadı.” ifadelerini kullandı.

“BELKİ BUNU BURADA SÖYLEMEMEM GEREKİYORDU AMA ARTIK SÖYLEDİM”
Rachid Ghezzal, “Penaltı olduğu zaman atmak istedim ama Batshuayi sorumluluk almak istedi. Belki bunu burada söylememem gerekiyordu ama artık söyledim. Gol krallığına da oynadığı için sorumluluk aldı. Maalesef kaçırdı, bu normal. Futbolda olan şeyler. Batshuayi’nin kaçırması asla problem değil. Biz bir takımız.” dedi.

TARAFTARA TEŞEKKÜRLER
Ghezzal karşılaşma sonrası “Maça tutuk başladık ancak sonra toparladık. Kazanabileceğimiz bir derbiden beraberlikle ayrıldığımız için üzgünüz” dedi. Ghezzal destek için taraftarlara da teşekkür etti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın