Beşiktaş’ta N’Koudou Gerçeği

 Beşiktaş’ta N’Koudou Gerçeği
Okunuyor Beşiktaş’ta N’Koudou Gerçeği

Geçen sezon Beşiktaş’ın yaşadığı çifte kupa zaferinde en önemli pay sahiplerinden birisi de Georges-Kevin N’Koudou şaşkınlığı yaşanıyor.

Takvim’in derlediği habere göre 32 karşılaşmada 8 gol ve 4 asistlik performans sergileyen Fransız yıldız, Sergen Yalçın’ın vazgeçilmezleri arasındaydı.

SON MAÇ KASIMPAŞA

Yalnız yıldız oyuncunun beklenmedik sakatlığı can sıktı. Son olarak 3 Aralık’ta oynanan  Kasımpaşa  maçında forma giyen yıldız futbolcu, o tarihten bu yana takımdan uzak.

Teknik direktör Önder Karaveli’nin yaptığı açıklamaya göre N’Koudou’nun sahalara dönüşü mart ayını bulacak. Böylece bu sezon Süper Lig’de sadece 8 maçta forma giyebilen 26 yaşındaki futbolcunun 3 sezonda kaçırdığı toplam maç sayısı 53’ü bulacak. 2019-20 sezonunun başında 4.5 milyon Euro bonservis bedeliyle Tottenham Hotspur’dan Beşiktaş’a transfer olan N’Koudou şu ana kadar farklı bölgelerden tam 8 sakatlık yaşadı.

GELECEĞI BELİRSİZ

Eğer Fransız yıldız tahmin edildiği gibi mart ayının başında takıma dönerse, 3 sezonda tam 277 gün sakatlıklar nedeniyle takımdan ayrı kalmış olacak. Beşiktaş’la sözleşmesi 2023 yılında bitecek olan Georges-Kevin N’Koudou’nun geleceği de belirsizliğini koruyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın