Beşiktaş’ta Merih Demiral vakası

 Beşiktaş’ta Merih Demiral vakası
Okunuyor Beşiktaş’ta Merih Demiral vakası

Transfer çalışmalarına devam eden siyah beyazlı takım Josef de Souza’nın sakatlığı ile sarsılırken, buna karşın önceliği savunmaya vermiş durumda. İki genç stoperi kadrosuna katmak üzere olan siyah-beyazlılarda yeni bir ayrılık daha yaşanmak üzere. Beşiktaş’ın başarılı yıldızı, tıpkı Merih Demiral’ın yaptığı gibi rotasını Portekiz’e çevirdi ve Beşiktaş’tan ayrılmak için gün sayıyor.

Transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş Josef de Souza’nın sakatlığı ile sarsılırken, buna karşın önceliği savunmaya vermiş durumda. İki genç stoperi kadrosuna katmak üzere olan siyah-beyazlılarda yeni bir ayrılık daha yaşanmak üzere. Beşiktaş’ın başarılı yıldızı, tıpkı Merih Demiral’ın yaptığı gibi rotasını Portekiz’e çevirdi ve siyah-beyazlılardan ayrılmak için gün sayıyor. İşte yaşanan tüm gelişmeler…

Transferde taraftarlarını mutlu edecek hamleler yapan Beşiktaş’ta Merih Demiral vakası yaşanmak üzere…

Beşiktaş Teknik Direktörü İsmael’in “Takviye yapmaya ihtiyacımız var” diyerek işaret ettiği iki bölge sol stoper ve sol kanat için kollar sıvandı…

EMRECAN UZUNHAN TRANSFERİ BİTTİ

İstanbulspor’dan Emrecan Uzunhan ile de görüşen siyah-beyazlılar, yaklaşık 4 milyon TL yıllık maaş üzerinden 21 yaşındaki savunmacıyla el sıkıştı. İstanbulspor’a ise 2 milyon Euro taksitlerle ödenecek.

EMİRHAN TOPÇU TRANSFERİ AN MESELESİ

Çaykur Rizespor’dan Emirhan Topçu’nun menajeri ile de 3.5 milyon TL maaşa el sıkışan yönetim, Karadeniz ekibiyle pazarlıklarını sürdürüyor. Beşiktaş’ın teklifi ise 950 bin Euro…

Sol kanat için de hem kanat hem de gerektiğinde merkez oynayacak bir isim üstünde duruluyor.

Stoper transferi için bu gelişmeler yaşanırken, siyah-beyazlılarda başarılı isimle yollar ayrılıyor.

KADRO DIŞI KALMIŞTI

Beşiktaş’ın Avusturya kampında oynadığı Viktoria Plzen maçında 12 dakikada dışarı alınmasının üzüntüsüyle, disiplin dışı hareketler uygulayan Serdar Saatçı’nın günleri artık sayılı.

Viktoria Plzen ile oynanan hazırlık maçında 72. dakikada oyuna giren Serdar, 83’te oyundan alınmış, kenara gelirken hocasına tavır yapıp doğrudan soyunma odasına gitmişti.

AYRILIK İÇİN GÜN SAYIYOR

Serdar maçtan sonra yönetimin aldığı karar doğrultusunda kadro dışı bırakılmıştı. 19 yaşındaki stoperin takım aradığı ve ayrılık için gün saydığı kaydedildi.

1 yıl kalan sözleşmesi uzun süredir uzatılamayan Serdar’ın, Avrupa’ya gitmek istediği ve menajerinin de bu yönde çalışmalara başladığı ifade edildi.

YENİ ROTASI PORTEKİZ

Portekiz’den Sporting ile adı geçen genç oyuncu için Beşiktaş 1 milyon Euro bonservis istiyor.

MERİH DEMİRAL VAKASI

Eğer genç savunmacı Sporting ile sözleşme imzalarsa, Süper Lig’de yeni bir Merih Demiral vakası yaşanmış olacak.

Bilindiği gibi milli stoper Merih Demiral, Fenerbahçe’de A takımda şans bulamayınca kulüpten ayrılmış ve Portekiz 3. Lig ekibi Alcanenense’ye transfer olmuştu.

24 yaşındaki Merih, Alcanenense’de oynarken Sporting’in dikkatini çekmiş ve bu ekibe transfer olarak kariyerinde büyük bir basamak atlamıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın