Beşiktaş’ta Larin’e:”Ya İmzala Ya Da Transfer Ol”

 Beşiktaş’ta Larin’e:”Ya İmzala Ya Da Transfer Ol”
Okunuyor Beşiktaş’ta Larin’e:”Ya İmzala Ya Da Transfer Ol”

Geçtiğimiz sezonu iki kupayla tamamlayan Beşiktaş’ta sıcak gelişemeler yaşanıyor.

Başarılı bir kadro kurmak için , başarılı olmak için mesaide olan beşiktaş’ta gündem : Cyle Larin…

Siyah beyazlılar Cenk Tosun ve Aboubakar’ın ayrılışı sonrası eldeki tek forvet olan Cyle Larin ile sözleşme uzatma konusunda görüşmeler devam ediyor. İşte Beşiktaş’ın Larin’e yeni teklif..

Geçen sezon oynadığı futbol ve attığı gollerle Beşiktaş’ın en önemli kozlarından biri olan Larin’e yönetimden yeni teklif geldi! Kanadalı futbolcunun bir sene daha sözleşmesi bulunuyor.

SÜRE İSTEMİŞTİ

Beşiktaş yönetimi geçtiğimiz sezon önemli bir çıkış sergileyen Cyle Larin sözleşme yenilemek için görüşmelerini sürdürüyor. Siyah-beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi’nin yüz yüze görüştüğü ve teklif yaptığı oyuncu düşünmek için süre istemişti.

OLUMLU CEVAP VERMEDİ

Larin’in aradan geçen zaman zarfında Beşiktaş yönetimine olumlu yanıt vermediği ifade edildi. Kanadalı futbolcu 1 yıl sözleşmesi kaldığı için tüm kozları elinde bulundururken, sözleşme uzatmaya yanaşmadığı öğrenildi.

“YA İMZALA YA DA TRANSFER OL”

Yönetim cephesinin Larin’e “İmzalayalım sözleşmeni uzatalım, kabul etmiyorsan da başka bir takıma bonservisle transferini gerçekleştirelim” dediği belirtilirken, deneyimli hücumcunun, “Beşiktaş ile bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istiyorum ayrılık gibi düşüncem yok.” dediği belirtildi.

Kanadalı futbolcu, geçtiğimiz sezon Beşiktaş formasıyla ligde 23 gol attı, 6 da asist yaptı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın