Beşiktaş’ta Kevin N’Koudou Kararı

 Beşiktaş’ta Kevin N’Koudou Kararı
Okunuyor Beşiktaş’ta Kevin N’Koudou Kararı

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi öncesi Kevin N’Koudou’yla ilgili sıcak bir gelişme yaşandı.

Beşiktaş’ta derbi öncesi Kevin N’Koudou’yla ilgili karar verilmek üzere. Beşiktaş-Fenerbahçe maçı öncesi kadroyu oluşturmaya çalışan Valerien Ismael’in Kevin N’Koudou’yu kulübeye çekmeye yakın olduğu belirtildi. Bu karar Siyah-Beyazlı taraftarların bir bölümünü memnun etmedi.

KEVİN N’KOUDOU’DAN BEKLENMEDİK KATKI

Beşiktaş’ın sezon başında yollarını ayırmak için uzun süre mesai harcadığı Kevin N’Koudou beklenmedik şekilde takımın en önemli isimlerinden biri haline gelmişti. Sol kanatta hızıyla rakibi tehdit eden Kevin N’Koudou, verdiği skor katkısıyla da dikkat çekmişti.

DERBİDE KESİK YİYECEK İDDİASI

Öte yandan 1-0 kaybedilen Başakşehir maçında eleştiri oklarının hedefi haline gelen Kevin N’Koudou, ertesi hafta oynanan İstanbulspor maçında yine takımı adına sahanın en iyi isimlerinden biri olmuştu. Buna rağmen Fransız futbolcunun Beşiktaş derbisinde kesik yiyeceği iddia edildi.

KEVİN N’KOUDOU’NUN YERİNE REDMOND

Sporx’in haberine göre Valerien Ismael, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde Kevin N’Koudou’yu hamle oyuncusu olarak kullanıp sahaya Nathan Redmond’u sürmeyi planlıyor. Haberde hocanın Redmond’un bitirici özelliğinden yararlanmak istediği vurgulandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın