Beşiktaş’ta Kaleci Operasyonu

 Beşiktaş’ta Kaleci Operasyonu
Okunuyor Beşiktaş’ta Kaleci Operasyonu

Sezonu çifte şampiyonluk ile sonlandıran Beşiktaş, yeni sezon için harekete geçti.

Siyah-Beyazlılar uzun bir zaman sonra azimli şekilde Ligleri geçerek kupayı almaya hak kazandı. Büyük bir coşku ile yapılan kutlamalar sonrası Teknik direktör Sergen Yalçın zaman kaybetmeden harekete geçti.

Beşiktaş’ın file bekçisi Ersin Destanoğlu sergilediği performans ile ön plana çıkıyor. Başarılı kaleciyi sezon boyunca yakından takip eden birçok Fransız kulübünün girişimlerde bulunması sonrasında Beşiktaş da yeni 1 numara konusunda çalışmalara başladı.

Kara Kartal’a menacerler aracılığıyla Başakşehir’in Milli kalecisi Mert Günok’un önerildiği ortaya çıktı. Bu sezon takımında istediği kadar forma şansı bulamayan 32 yaşındaki eldivenin, 2 yıl daha kontratının bulunmasına rağmen Turuncu-Lacivertliler’den ayrılık kararı aldığı bildirildi.

Yönetim Olumlu Bakıyor

Siyah-Beyazlı yönetimin, yeni sezonda Şampiyonlar Ligi’nde yer alacak olmaları sebebiyle deneyimli bir kalecinin alınmasına olumlu baktığı öğrenildi. Teknik direktör Sergen Yalçın’ın ise sadece Ersin’in ayrılması halinde yeni kaleci transferine yeşil ışık yakabileceği kaydedildi.

Yıldız Mert Günok’un, İstanbul’daki yaşantısından memnun olduğu ve Şampiyonlar Ligi faktörü sebebiyle Beşiktaş’a transfer olmaya daha olumlu baktığı öğrenildi. Konuyla ilgili olarak ilerleyen günlerde yeni gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın