Beşiktaş’ta Hedef Kupa Sonra Masa

 Beşiktaş’ta  Hedef Kupa Sonra Masa
Okunuyor Beşiktaş’ta Hedef Kupa Sonra Masa

Süper Lig mücadelesine devam eden Beşiktaş’ta keyifler yerinde ….

Beşiktaş yönetimi, Teknik Direktör Yalçın ile masaya oturacak. Rosier ve Ghezzal’ın bonservisleri alınmaya çalışacak. Transfer için bütçe 25 milyon Euro.

SÖZLEŞME KONUSU

Siyah-beyazlı camiada yüzler gülerken yönetimin önünde başka konular da var. Bunların başında Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın sözleşmesi geliyor. Çebi’nin “Hocamız ne zaman canı isterse, oturur imzalarız, uzatırız. Sıkıntı yok” mesajına Yalçın, “Bu işler karşılıklı olur. İki taraf anlaşırsa, devam ederiz. Biz buradayız. Zor şartlarda geldik, zor şartlarda çalıştık” karşılığını vermişti.

LİGDE ALINACAK SONUCA GÖRE ÜCRET TALEBİ…

Tarafların sezon sonunda masaya oturması beklenirken Yalçın’ın, ligde alınacak sonuca göre ücret talebini belirleyeceği belirtiliyor.

Diğer yandan yönetimin elinde 25 milyon Euro’luk bir transfer bütçesi bulunuyor. Siyah-beyazlılar, Şampiyonlar Ligi’nden de ekstra gelir bekliyor.

ÖNCELİK ROSIER VE GHEZZAL’DA

Yeni transferler buna göre şekillenecek ancak öncelikle Ghezzal (Piyasa değeri 9 milyon Euro) için Leicester; Rosier için de (Piyasa değeri 6 milyon Euro) Sporting Lizbon ile masaya oturulacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın