Beşiktaş’ta Genç Stoper Hamlesi

 Beşiktaş’ta Genç Stoper Hamlesi
Okunuyor Beşiktaş’ta Genç Stoper Hamlesi

Süper Lig’e güzel bir başlangıç yapan Beşiktaş yönetimi , durmak bilmiyor. Şampiyonluğu bu sezonda almak isteyen teknik direktör Sergen Yalçın çok tepkinli adımlar atıyor.

Stoper için bir çok yıldız isimle temasa geçen yönetim, bu konuda acele etmeme kararı aldı. Kara Kartal yabancı kontenjanını açılması üzere bir stoper ve bir orta saha oyuncusu alarak transfer serüvenine son verecek.

Stoper transferinde şimdiye kadar birçok isimle görüşen Beşiktaş bu konuda aceleci davranmayacak. A takım listesindeki bir yabancının 1997 ve üstü doğumlu olması şartı nedeniyle, genç bir stoper almaya sıcak bakan siyah-beyazlılar girişimlerini sürdürüyor.

Mevcut limitlerle stoperin yanı sıra bir orta saha transferi gerçekleştirmek isteyen Kartal, nisan ayında geçirdiği ameliyat nedeniyle yaklaşık 6 ay sahalardan uzak kalması beklenen Ajdin Hasic’ten sezonun ilk yarısında yararlanamayacak.

19 yaşındaki Bosnalı oyuncu bu nedenle sezonun ilk yarısı için TFF’ye verilecek listeye yazılmayacak. Siyah-beyazlılar, yabancı kontenjanında yer açılması durumunda stoperin yanı sıra orta sahaya da bir takviye yapacak ve transferi kapatacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın