Beşiktaş’ta Forvet İçin Gündeme Ze Luis Var

 Beşiktaş’ta Forvet İçin Gündeme Ze Luis Var
Okunuyor Beşiktaş’ta Forvet İçin Gündeme Ze Luis Var

Yeni sezon için hazırlarına son gaz devam eden Beşiktaş’ta sıcak gelişmeler yaşanıyor. Yeni sezon da tekrarda şampiyonluğu göğüslemek isteyen Kanarya nokta atış transferler peşinde …

İlk olarak forvet bölgesine takviye yapmayı planlayan Beşiktaş, Diego Costa, Luuk De Jong gibi isimlerle görüşmelerini yürütürken, gündeme bomba bir isim geldi.

Siyah beyazlı yönetim transfer listesindeki yabancı forvetlerle görüşmelerini sürdürüyor. Bonservisi elinde olan Diego Costa ile prensipte söz kesen Beşiktaş , deneyimli futbolcuyu ‘imza parası’ talebinden vazgeçirebildiği takdirde transferi gerçekleştirecek.

İspanya’nın Sevilla takımında forma terleten Luuk De Jong da üçüncü alternatif isim olarak transfer listesinde yer alıyor. Siyah beyazlıların ayrıca Lokomotiv Moskova’nın tecrübeli santrforu Ze Luis ile de ilgilendiği iddia edildi. Siyah-beyazlılar, geçtiğimiz sezon da Ze Luis ile ilgilenmiş ancak transferi sonuçlandıramamıştı.

“EN İYİ GOLCÜYÜ ALACAĞIZ”

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ ve dış transfer sorumlusu Erdal Torunoğulları, transferde titiz bir çalışma yürüttüklerini belirterek, “Kulübümüzün ödeyebileceği miktarı teklif ediyoruz. Taraftarlarımız merak etmesin, en iyi forveti alacağız” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın