Beşiktaş’ta Fırsat Transferi!

 Beşiktaş’ta Fırsat Transferi!
Okunuyor Beşiktaş’ta Fırsat Transferi!

Ara transfer döneminde Onur Bulut, Omar Colley ve Alexandru Maxim’i kadrosuna katan Beşiktaş, şimdi de fırsat transferi için harekete geçti.

ANDREY SANTOS GÜNDEMDE

Portekiz basınında yer alan habere göre; Onur Bulut, Omar Colley ve Alexandru Maxim gibi isimleri transfer eden siyah beyazlı takım, Chelsea’den Andrey Santos için harekete geçti.

Premier Lig ekibinin Vasco da Gama’dan 12 milyon 500 bin euro bedelle transfer ettiği deneyimli oyuncunun henüz çalışma izni alamadığı belirtildi. Chelsea’nin Brezilyalı oyuncuyu bu nedenle takımdan kiralık olarak göndermeye sıcak baktığı kaydedildi.

Beşiktaş’ın 18 yaşındaki orta sahayı kadrosuna dahil etmek için Chelsea ile transfer görüşmelerine başladığı belirtildi. Siyah-beyazlıların transferde rakibinin olduğu de belirtildi.

Palmeiras’ın da devrede olmasına rağmen Beşiktaş’ın transferde daha avantajlı olduğu aktarıldı. Öte yandan siyah-beyazlıların bu transfer için tüm şartları zorlayacağı da vurgulandı.

Güncel piyasa değeri 12 milyon Euro civarında olan Andrey Santos, kariyeri boyunca çıktığı 41 maçta 11 gollük performansla oynadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın