Beşiktaş’ta Dev Çalım

 Beşiktaş’ta Dev Çalım
Okunuyor Beşiktaş’ta Dev Çalım

Süper Lig’de mücadeleye devam ede Beşiktaş’ta sıcak gelişmeler yaşanıyor…

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Cyle Larin’le henüz anlaşamayan Beşiktaş yönetimi gündemine bomba bir isim aldı.. İşte Tüm Detaylarıyla;

Önümüzdeki sezondan itibaren kadrosunda büyük bir değişime gitmeye hazırlanan Beşiktaş’ta transfer çalışmaları şimdiden başladı.

Portekizli yıldız Gedson Fernandes’i renklerine bağlayarak ezeli rakibi Galatasaray’a transfer çalımı atan Beşiktaş, gözünü şimdi de sarı-kırmızılı taraftarının çok sevdiği Henry Onyekuru’ya dikti

Siyah-beyazlıların, 24 yaşındaki sol kanat oyuncusu için yapacağı teklifin ayrıntıları da ortaya çıktı.

TRANSFER İÇİN HIZ VERİLDİ

Beşiktaş’ta sportif direktör Ceyhun Kazancı’nın Onyekuru için çalışmalara başladığı öğrenildi.

İKİ FARKLI TEKLİF SUNULACAK
Galatassaray’ın daha önce sürekli olarak kiralama yoluna gittiği Onyekuru, Monaco tarafından 4.5 milyon euro bonservis bedeliyle Olympiakos’a satılmıştı. Çok büyük bir fırsat transferi olmadıkça kiralık transferlere soğuk bakan  Beşiktaş yönetiminin, Onyekuru’yu da tıpkı Gedson Fernandes gibi önümüzdeki sezonun başından itibaren bonservisiyle kadrosuna katmaya çalışacağı belirtiliyor.

24 yaşındaki sol kanat için önümüzdeki günlerde Yunan ekibinin yetkilileriyle bir araya gelen olan siyah-beyazlıların ya 1 sene kiralık + satın alma opsiyonu ya da direkt bonservis + satıştan pay teklifi yapacağı belirtildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın