Beşiktaş’ta Derbi Sonrası 3 İmza Birden

 Beşiktaş’ta Derbi Sonrası 3 İmza Birden
Okunuyor Beşiktaş’ta Derbi Sonrası 3 İmza Birden

Süper Lig’de şampiyonluğa emin adımlarla ilerleyen Beşiktaş, Galatasaray derbisine hazırlıklarını devam ettiriyor.

Gelecek sezon içinde kollarını sıvayan Kartal’da 3 imza birden.

ŞAMPİYONLAR LİGİ GELİRİ

Şampiyon olması halinde Şampiyonlar Ligi’ne gidecek olan siyah-beyazlı takım transfer kaynağını doğru şekilde kullanarak kadro planlaması yapmaya başladı.

1. GHEZZAL

Beşiktaş sezon sonunda Rachid Ghezzal’ı kadrosunda tutabilmek için yoğun çaba harcayacak. Siyah-beyazlılar özellikle son haftalarda müthiş bir performans ortaya koyan Cezayirli yıldızla yola devam edebilmek için tüm imkanlarını seferber edecek.

 İngiliz ekibinin 1 yıl sözleşmesi kalan Ghezzal için 5 milyon euro civarında bir bonservis isteyeceği ileri sürüldü. Beşiktaş’ın ise 3,5-4 milyon euroya Cezayirli futbolcunun bonservisini almanın hesaplarını yaptığı kaydedildi.

2. Vincent Aboubakar’ı

Süper Lig’de 16. şampiyonluk için artık geri sayıma geçen Beşiktaş, Vincent Aboubakar’ı mutlaka kadrosunda tutmak istiyor. Siyah-beyazlı yönetim, bir süredir yeni sözleşme için görüştüğü ve olumlu dönüş aldığı Kamerunlu golcüyle, Galatasaray derbisinden sonra bir araya gelecek.

2 YILLIK İMZA

Galatasaray derbisinden hemen sonra masaya oturulacak Vincent Aboubakar’a 2 senelik yeni sözleşme imzalatmak istiyor. Yönetim, Kamerunlu golcünün bonuslarla birlikte 1,5 milyon euro olan yıllık ücretini de artırmaya karar verdi.

Kamerunlu golcünün 1,5 milyon euro olan garanti parası net 2,5 milyon euro seviyesine çıkarılacak.

3. GÖKHAN TÖRE

Sergen Yalçın’ın son dönemde ortaya koyduğu performansla gözde haline gelen Töre’nin kadroda tutulmasını istediği öğrenildi. Yönetimin, Aboubakar’ın hemen ardından Gökhan Töre ile masaya oturarak, deneyimli oyuncunun sözleşmesindeki uzatma opsiyonunu devreye alacağı kaydedildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın