Beşiktaş’ta David Okereke Operasyonu

 Beşiktaş’ta David Okereke Operasyonu
Okunuyor Beşiktaş’ta David Okereke Operasyonu

Jackson Muleka transferinden beklediği cevabı alamayan siyah beyazlı yönetim, teknik heyetin raporu doğrultusunda gözünü alternatif isimlere çevirdi.

Beşiktaş, Jackson Muleka transferinde istediğini bulamayınca diğer alternatif isimlere yöneldi. Siyah beyazlıların gündemine gelen isim ise David Okereke oldu.

Jackson Muleka transferinde Burnley’nin arkasına düşen Beşiktaş, uzun boylu santrforuna destek olacak ikinci santrfor konusunda David Okereke’ye yöneldi… kısa boylu ve hareketli golcü konusunda Okereke için yapılan görüşmelerin iyi gittiğini Belçika’dan Voetbal Nieuws yazdı. Habere göre; geçen sezon Venezia’da oynayan Okereke için İtalyanlar opsiyonunu kullanmadı. Bruges’e dönmesi gerekiyor. Ama bir kez daha ayrılacak gibi görünüyor.

Yavaş yavaş hücumcu için bir çözüm üretiliyor gibi görünüyor. Okereke’ye ilgi önemli ölçüde artmaya başladı. Haftanın başında Torino ve Lazio’nun gözlerini Nijeryalı’ya diktikleri açıklandı. Beşiktaş da bu hafta içinde cepheye indi. İlk teklifin masaya konması sadece bir zaman meselesi gibi görünüyor. 2023’te sözleşmesi sona erecek Okereke için Bruges, normalde kalıcı bir transfer üzerinde konuşmayı tercih ediyor.

Kariyer performansı

Güncel piyasa değeri 4,50 milyon Euro civarında olan David Okereke, kariyeri boyunca çıktığı 202 maçta 46 gol ve 21 asistlik katkı sağladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın