Beşiktaş’ta büyük tepki

 Beşiktaş’ta büyük tepki
Okunuyor Beşiktaş’ta büyük tepki

Beşiktaş’ın Giresunspor maçından sonra Beşiktaşlı taraftarlar, deneyimli teknik adam Valerien Ismael için istifa mesajı yağdırdı.

Beşiktaşlı taraftarlar, Giresunspor maçından sonra sosyal medyadan mesaj yağdırdı.

Taraftarlar Beşiktaş’ın oynadığı futbolu eleştirerek teknik direktör Valerien Ismael’i istifaya çağırdı.

GÜNTEKİN ONAY: KOLAY MAÇI ZOR BİTİRDİ

Beşiktaş 3 puan için kararlılığını ilk dakikadan itibaren gösterdi. İlk 45 dakika boyunca sürekli arayan siyah beyazlılarda forvetlerin yapamadığını genç stoper Tayyip Talha yaptı ve biri VAR’dan ofsayt gerekçesi ile dönen 2 gole imza attı. Transferin son gününde çok doğru bir hamleyle alınan Tayyip Talha, savunmada da kusursuz bir Futbol ortaya koydu ve “maçın adamı” seçilmeyi fazlasıyla hak etti.

HAMLE YAPMIYOR, KURCALIYOR

Valerien İsmael oyuna hamle yapmıyor, kurcalıyor. 1-0 önde giden maçta 5 değişiklik birden yapıp herkesin pozisyonuyla oynadı, takımın yarısını değiştirdi. Sağ bek Tayfur’u orta sahaya çekip; orta saha Necip’i sağ beke aldı. Duraklamalar ile birlikte maçın bitimine 20 dakika varken tüm değişiklik haklarını kullanıp herhangi bir oyuncunun sakatlanma olasılığını düşünemedi. Nitekim Emrecan sakatlandı ve maçı sakat sakat tamamladı.

TAKTiK ZEKASI YÜKSEK DEĞiL

Beşiktaş’ın iyi bir kadrosu var ancak fark yaratan, taktiksel zekası yüksek bir teknik direktörü yok. Her şeyden önce hücumda çoğalma, gerektiğinde oyunu sete çevirme, atak devamlılığı ve çeşitliliğiyle oynayan bir Beşiktaş yok. Atakları erken bitirme yorgunluk ve topun peşinden koşmak olarak Beşiktaş’a geri dönüyor. Santimetreler ile VAR’dan ofsayt gerekçesiyle dönen Giresun golü Valerien İsmael’i kurtardı. Ancak Beşiktaş, kolay kazanması gereken bir maçı ecel terleri dökerek tamamladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın