Beşiktaş’ta bir veda daha

 Beşiktaş’ta bir veda daha
Okunuyor Beşiktaş’ta bir veda daha

Siyah beyazlı takımda Gökhan Töre’den sonra bir diğer kanat oyuncusu Kevin N’Koudou’yla da yollar ayrılıyor. Kanat temizliği yapan Beşiktaş’ta sözleşmesi biten Gökhan Töre’ye veda edilirken, Kevin N’Koudou’nun da sözleşmesi feshediliyor.

Beşiktaş’ta sözleşmesi biten Gökhan Töre’den sonra bir diğer kanat oyuncusu Kevin N’Koudou’ya da veda edilmeye hazırlanıyor. N’Koudou’nun sözleşmesi feshedilecek.

GÖKHAN TÖRE’DEN SONRA O DA GİDİYOR

Valerien Ismael yönetimindeki Beşiktaş’ta Georges Kevin N’Koudou konusunda flaş bir karar alındı. Siyah-beyazlılara geldiği günden bu yana yaşadığı sakatlıklar nedeniyle bir türlü istenilen etkiyi veremeyen tecrübeli futbolcuyla yolların ayrılması kararı alındı. Beşiktaş kurmayları ile Georges Kevin N’Koudou’nun menajeri arasındaki görüşmelerde fesih konusunda anlaşma yakın…

27 yaşındaki futbolcu Beşiktaş formasıyla 86 müsabakada şans buldu. Fransız oyuncu bu süreçte rakip fileleri 16 kez havalandırdı. Georges Kevin N’Koudou takım arkadaşlarına 8 gol pası verdi. Tecrübeli futbolcunun güncel piyasa değeri 4 milyon 200 bin euro olarak gösteriliyor.

Fransız futbolcu, 2019-2020 sezonu başında 4 milyon 500 bin euro karşılığında Beşiktaş’a transfer oldu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın