Beşiktaş’ta bir ayrılık daha

 Beşiktaş’ta bir ayrılık daha
Okunuyor Beşiktaş’ta bir ayrılık daha

Josef de Souza, Ankaragücü maçında gördüğü kırmızı kartla ilgili bir açıklama daha yayımladı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan deneyimli oyuncu, sezon sonunda Türkiye’den ayrılacağını açıkladı.

Josef de Souza Türkiye’den ayrılma kararı aldı. Ankaragücü maçında gördüğü kırmızı kartla ilgili paylaşım yapan Josef de Souza, “Kendimi güvende hissetmediğim bir ligde kalamam” ifadelerini kullandı.

Josef de Souza’nın paylaşımı şöyle:

“Duygusallaşarak ağlamamın nedeni, ailemle görüşmem ve haksız bir ceza aldıktan sonra verdiğimiz karar. Eminim ki buna benzer bir olay yine olacak ve ben de tekrar aynı tavrı sergileyeceğim. Bu sezon elimizden gelenin en iyisini yapıp BEŞİKTAŞ’ı tekrar şampiyon yapmaya çalışacağız. Ancak gelecek sezon için artık burada kalmak bana bu tür bir olay tekrar yaşanırsa aynı tepki vereceğim için kendimi güvende hissettirmiyor. Çünkü biliyorum ki karakterim nedeniyle takım arkadaşlarıma yapılacak saldırganlığı kabul etmeyeceğim ve tekrar ceza alacağım. Bu yüzden kendimi güvende hissetmediğim bir ligde kalamam, bu söylediğimi kalbimi çok acıtıyor olsa bile.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın