Beşiktaş’ta Beklenmedik Ayrılık

 Beşiktaş’ta Beklenmedik Ayrılık
Okunuyor Beşiktaş’ta Beklenmedik Ayrılık

Beşiktaş’ın sezon başında büyük umutlarla karosuna kattığı Alex Teixeira,  beklenen performansın çok altında kaldı. Siyah-beyazlı yönetim, hayal kırıklığı yaratan Brezilyalı futbolcu için flaş bir karara imza attı…

Takvim’de yer alan habere göre, Teixeira ülkesine dönebilir. 32 yaşındaki futbolcuyu ülkesinden Palmeiras ve Flamengo’nun transfer etmek istediği belirtiliyor. Şu ana kadar hem Teixeira hem de Beşiktaş’a resmi bir teklif olmadığı ancak iki kulübün de kısa süre içinde harekete geçeceği ifade ediliyor.

İşte Alex Teixeira’ya talip olan kulüpler

Yıldız futbolcudan memnun olmayan Siyah-Beyazlı yönetimin yüksek maaş yükünden kurtulmak için olası bir ayrılığa sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.

Teixeira 900 bin Euro imza parası ve 2.6 milyon Euro garanti ücret karşılığında 2+1 yıllık sözleşme imzalamıştı. Beşiktaş  yönetimi bonservis beklentisi olmadan Brezilyalı yıldızın gidişine izin vermeyi düşünüyor. Bu sezon 16 resmi maçta forma giyebilen Teixeira 2 gol atabilirken, asist yapamadı.

Beşiktaş  yönetiminin yeni sezon planlamasında Teixeira yer almıyor. Sambacı ara transferde gitmezse, sezon sonunda kesin olarak yolcu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın