Beşiktaş’ta Atiba’ya Yeni Sözleşme

 Beşiktaş’ta Atiba’ya Yeni Sözleşme
Okunuyor Beşiktaş’ta Atiba’ya Yeni Sözleşme

Beşiktaş’a Temmuz 2013’te PSV’den bedelsiz gelen Atiba siyah-beyazlı formayı tam 8 yıldır aralıksız terteltiyor.

Hem yönetim kurulu hem de teknik heyetin, 38 yaşındaki Kanadalı futbolcuyla ilgili yapılan görüşmelerde, “Atiba ne istiyorsa o olsun” görüşünü dile getirdikleri öğrenildi.

Yakın çevresine “Fiziksel açıdan iyi durumdayım ve 40 yaşına kadar futbol oynamayı hedefliyorum” diyen Atiba, sezon sonunda bitecek sözleşmesini 1 yıl daha uzatmak istiyor. Fizik açıdan hiçbir problem yaşamadığı için sahalardan kopmayı bu aşamada düşünmeyen başarılı futbolcu şartlar uygun olursa 2022-23 sezonunda da Beşiktaş forması giymenin hesaplarını yapıyor.

Bu arada siyah-beyazlı yönetimin, Atiba Hutchinson ile sezon sonunda yapılacak yeni sözleşme görüşmelerini bu kez geciktirmeyeceği ifade edildi.

Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın gelecek sezon da mutlaka kadrosunda görmek istediği deneyimli oyuncuya lig bittikten kısa süre 1 yıllık imza attırmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Atiba Hutchinson, 2013-2014 sezonundan beri giydiği Beşiktaş formasıyla 280 maça çıktı. Kanadalı futbolcu bu süreçte 23 gol attı, 28 de asist yaptı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın