Beşiktaş’ta Atiba’dan Fenerbahçe Derbisi Açıklaması!

 Beşiktaş’ta Atiba’dan Fenerbahçe Derbisi Açıklaması!
Okunuyor Beşiktaş’ta Atiba’dan Fenerbahçe Derbisi Açıklaması!

Beşiktaş’ın tecrübeli futbolcusu Atiiba  Hutchinson, Süper Lig’in 31. haftasında Fenerbahçe  ile oynayacakları derbi  karşılaşmasının önemini bildiklerini ve 3 puan hedeflediklerini söyledi.


BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde antermandan sonra konuşan Atiba, “Tabii ki büyük bir  derbi  maçı oynayacağız. Uzun zamandır beklediğimiz bir maç. İki zorlu Medipol Başakşehir karşılaşmasının ardından oynayacağız. Fenerbahçe maçının büyüklüğünü, bize kazandıracaklarını biliyoruz. Odağımız 3 puan olacak.” dedi. 

“Ama bu fazla öz güven anlamına gelmeyecek. Yaptığımız şeyi tekrarlamaya devam edeceğiz. 3 puan almayı hedefliyoruz.” diye konuştu.  “Derbiler zor maçlardır.” diyen Atiba, “Her iki takım için de önemi çok yüksek maçlar oluyor. Ligdeki yeri iyi olan 2 takım karşılaşacak. İki takım da maçın önemini biliyor. Bir savaş olacak ve iki taraf da puan almak isteyecek. Sezonun geri kalanı için belirleyici maçlardan olacak. Hazırlanıyoruz. Üç puan almak, kazanmak istiyoruz. Şampiyonluk konusunda da yüzde vermek istemiyorum. Maç maç bakarak ilerlemek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın