Beşiktaş’ta Alex Teixeira Seferberliği

 Beşiktaş’ta Alex Teixeira Seferberliği
Okunuyor Beşiktaş’ta Alex Teixeira Seferberliği

Yeni sezon için kolları sıvayan yönetim, Sergen Yalçın’ın raporu doğrultusunda harekete geçti.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve kurmaylarının son günlerdeki tek gündemi transfer … Bu anlamda çalışmalarına devam eden ekip ilk olarak golcü transferi için düğmeye bastı.

Kadrosun yıldız isimler ile zenginleştirmek isteyen Kara Kartal gözünü Brezilyalı oyuncuya çevirdi.

Beşiktaş, son olarak Çin ekibi Jiangsu’da görev yapan, sezonun ikinci yarısından beri boşta olan Alex Teixeira için görüşmelere başladı.

Kara Kartal, bonservisi elinde bulunan Brezilyalı yıldız için tüm imkanları seferber etti. Başkan Çebi ve kurmayları, 31 yaşındaki oyuncu ile pazarlıklara devam ediyor.

Diğer yandan da 10 numara arayışlarını sürdüren Siyah Beyazlılar’da gündeme daha önce 2016 yılında Shakhtar Donetsk’ten, Çin ekibi JS Suning’e 50 milyon Euro’ya transfer olan, son olarak Jiangsu’da görev yapan ve sezonun ikinci yarısından beri boşta olan Alex Teixeria gelmişti. Yaşanan son gelişmeler doğrultusunda Kara Kartal’ın, bonservisi elinde olan Brezilyalı yıldız ile görüşmelerini sürdürdüğü bilgisine ulaşıldı.

Talisca Etkisi Bekliyorlar

Siyah-Beyazlılar’ın teknik ekibinin, Teixeira’nın, Anderson Talisca etkisi yaratacağı düşüncesinde ortak görüş belirttiği bildirildi.

Sergen Yalçın Çok İstiyor

Teknik direktör Sergen Yalçın, Teixeira’nın transferini özellikle istiyor. Yalçın ve ekibi, Brezilyalı futbolcunun Devler Ligi’nde takıma müthiş bir dinamizm getireceğini düşünüyor. Bu sebeplerden dolayı da Beşiktaş Yönetimi, 31 yaşındaki futbolcu için tüm imkanları zorlamaya hazır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın