Beşiktaş’ta Aboubakar Şaşkınlığı

 Beşiktaş’ta Aboubakar Şaşkınlığı
Okunuyor Beşiktaş’ta Aboubakar Şaşkınlığı

Siyah beyazlı takımda Sergen Yalçın döneminde antrenörlük yapan Murat Şahin, 2020-21 sezonunda Vincent Aboubakar’ın bilerek takımını yalnız bıraktığını söyledi.

Beşiktaş’ın eski antrenörü Murat Şahin, Vincent Aboubakar ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Gazeteci Atakan Kurt’un YouTube kanalına konuşan Şahin, Kamerunlu oyuncunun şampiyon oldukları 2020-2021 sezonunda takımı bilerek yalnız bıraktığını belirtti.

VINCENT ABOUBAKAR TAKIMINI YALNIZ BIRAKTI
Murat Şahin, 2020-2021 sezonundaki şampiyonluk öykülerini anlatırken Vincent Aboubakar’ın keyfi olarak forma giymediğini ve takımını şampiyonluk yolunda etkilediğini söyledi.

İşte deneyimli antrenörün açıklamalarından satırbaşları:

Vincent Aboubakar oynamadığı süreç bize zarar verdi. Larin de Aboubakar’ın sakatlığının aynısını yaşamıştı, Larin oynadı. Aboubakar da oynamak istese oynayabilirdi. Murat Şahin olarak söylüyorum bence Aboubakar o süreçte bilerek oynamadı. Oynasaydı en az 4 hafta önce şampiyon olurduk. Ayrıca Aboubakar gitmeseydi geçen sezon çok farklı olurdu. Aboubakar bizim oynatmak istediğimiz oyun için önemli bir figürdü. Devam edebilirdi.

VINCENT ABOUBAKAR’IN 2020-2021 SEZONU İSTATİSTİKLERİ
Kamerunlu futbolcu 2020-2021 sezonunda Beşiktaş ile 29 maça çıkıp 16 gol 5 asistlik bir performans ortaya koymuştu. Aboubakar, siyah-beyazlıların şampiyonluğuna en büyük katkı veren isimlerden biri olmuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın