Beşiktaş’ta 2 ayrılık, 1 transfer!

 Beşiktaş’ta 2 ayrılık, 1 transfer!
Okunuyor Beşiktaş’ta 2 ayrılık, 1 transfer!

Süper Lig’de liderlik koltuğunda oturan, Türkiye Kupası’nda finalist olan Beşiktaş’ta transfer hareketli saatler yaşanıyor. Teknik direktör Sergen Yalçın iki futbolcunun üstünü çizerken, yıldız orta saha oyuncusuyla ilk temas olumlu.

Süper Lig’de zirve yarışında avantaj yakalayan lider Beşiktaş’ta sıcak saatler yaşanıyor. 2 futbolcuyla yollar ayrılacak. Fransa Ligi’nden yıldız oyuncuyla temaslar başladı.

MENSAH’IN OPSİYONU KULLANILMAYACAK

Beşiktaş’ta Dorukhan Toköz sezon sonunda takımdan ayrılacak ve Mensah’ın opsiyonu kullanılmayacak. Ayrıca Atiba’nın da ilerleyen yaşı nedeniyle durumu belirsiz.

SAKATLIKLAR YILDIRDI
Kartal’ın bonservissiz transfer ettiği Gökhan Töre ise sakatlıklardan dolayı bir türlü dikiş tutturamadı. Sadece 12 karşılaşmada oynayıp, 1 gol ve 1 asistlik performans sergiledi.

BENNASSER İLE TEMASA GEÇİLDİ
Siyah-beyazlılar, orta sahanın merkezine bir yerli, bir de yabancı takviyesi yapmayı planlıyor. Kartal’ın temasa geçtiği ilk isim ise Monaco ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Youssef Ait Bennasser oldu.

OLUMLU GERİ DÖNÜŞ ALINDI

Yapılan ön görüşmede 24 yaşındaki Faslı futbolcudan olumlu geri dönüş alındı. Ancak transferde aceleci olmak istemeyen Beşiktaş, pazarlıkları önümüzdeki aylara taşımayı düşünüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın