Beşiktaş’ın Yeni Golcüsü Premier Lig’den

 Beşiktaş’ın Yeni Golcüsü Premier Lig’den
Okunuyor Beşiktaş’ın Yeni Golcüsü Premier Lig’den

Beşiktaş, Wout Weghorst’un ayrılığı sonrasında Vincent Aboubakar’ı transfer etmek istiyor. Ancak bu transferin uzaması nedeniyle Raul Jimenez’e teklif yapıldı.

Aboubakar konusunun uzaması Boupendza’nın ise sakatlığının devam etmesi üzerine Şenol Güneş’in onay verdiği üçüncü isim olan Raul Jimenez için ilk hamle yapıldı.

Wolves kulübüne Meksikalı golcü için teklif götürüldü. 1.5 yıllık sözleşmesi olan Meksikalı golcü için 6 aylık kiralama karşılığında bedel teklif edilmedi. Ancak bu süreçte haftalık 100 bin sterlinlik kazancının yüzde 60’ının yüklenilmesi teklif edildi.

Beşiktaş’ın Jimenez üzerinde durmasının bir başka nedeni ise Wolves’un Premier Lig’de düşme potasında olması… İngiliz ekibi Championship’e düşerse sezon sonunda pazarlık şansı çok daha artacak. Bu yüzden siyah-beyazlılar bunu fırsata dönüştürmek istiyor.

Bu yüzden siyah-beyazlılar Jimenez’in bonservisini almak için pazarlığa girmiyor. Ayrıca sözleşmesine de serbest kalma maddesi ekletmek istemiyor. Wolves’un durumuna göre pazarlıklarda ellerinin güçlü olmasını talep ediyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın