Beşiktaş’ın Transfer Planı 2022 Model

 Beşiktaş’ın Transfer Planı 2022 Model
Okunuyor Beşiktaş’ın Transfer Planı 2022 Model

Yeni sezon kadro planlaması yapan Beşiktaş Üst üste bomba patlatmaya hazır…. Çifte kupa sahıbi Kara Kartal’ın 2022 Model kadrosu belli oldu.

Sergen Yalçın ile anlaşmaya varan Beşiktaş Yönetimi, transfer planlamasını da üçe ayırdı; Yeni sözleşme görüşmeleri, yeni transferler ve satış planı.


ÖNCELİKLİ ÜÇ PLAN

Sergen Yalçın’ın talimatı doğrultusunda direkt ilk 11’de oynayabilecek 4 transfer planlaması yapan Beşiktaş, orta saha, sağ ön ve 10 numara pozisyonlarının yanı sıra nokta atışı iki forvet transferi için de kolları sıvadı.

KENAN KARAMAN CEPTE

Sergen Yalçın ile yeni sözleşme için büyük ölçüde anlaşan Beşiktaş, ilk transferini de açıklamaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlılar, Fortuna Düsseldorf ile sözleşmesi biten 27 yaşındaki milli oyuncu Kenan Karaman ile anlaşma sağladı. Siyah-beyazlılar, bonservisi elinde olan oyuncuyla 3 senelik kontrat üzerinden anlaştı. İki tarafın küçük detayları halletmesinin ardından transferin resmen açıklanacağı aktarıldı.

ROSIER SICAK, GHEZZAL SOĞUK

Rosier ve Ghezzal’ın transferi için yoğun çaba harcayan Beşiktaş Yönetimi, iki futbolcu ile de anlaşma sağladı ancak futbolcuların kulüpleri ile şu an için belirsizlik sürüyor. Rosier, Beşiktaş’a daha yakın gözükse de Ghezzal’ın transfer süreci sancılı geçecek.

CYLE LARIN, RIDVAN, ERSİN

Cyle Larin, Rıdvan Yılmaz ve Ersin Destanoğlu için transfer teklifleri alan Beşiktaş Yönetimi, kulübün transfer planlamasına uygun teklifler alması durumunda bu teklifleri değerlendirecek ve transfer için de bütçe ayıracak.

FORVET LİSTESİ GENİŞ

Bir yandan Diego Costa ile görüşen Beşiktaş, diğer yandan da Edin Dzeko ile temaslarını sürdürüyor. Roma’nın Edin Dzeko ile yollarını ayıracak olmasından dolayı harekete geçen Beşiktaş Yönetimi, Bosnalı futbolcunun menajeri Mirsad Türkcan ile de görüştü.

EDIN DZEKO İLE GÖRÜŞMELER

35 yaşındaki futbolcuya olası bir transfer durumunda herhangi bir bonservis bedeli ödemeyecek olan Beşiktaş Yönetimi, Bosnalı futbolcuya 1+1 yıllık sözleşme sundu ancak Dzeko 2 yıllık garanti sözleşme talep ediyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın