Beşiktaş’ın Kalesini Kim Koruyacak?

 Beşiktaş’ın Kalesini Kim Koruyacak?
Okunuyor Beşiktaş’ın Kalesini Kim Koruyacak?

Beşiktaş’ta Süper Lig’in 8.haftasında oynanancak Fenerbahçe derbisi öncesi Ersin Destanoğlu ve Emre Bilgin tartışması sürüyor.

Milli maç arasına üst üste 2 maçta yaşadığı 5 puanlık kayıpla giren Beşiktaş lige sahasında oynayacağı Fenerbahçe derbisi ile dönüyor. Süper Lig’de 20 gollü Fenerbahçe’nin ardından 16 golle Adana Demirspor ile birlikte en skorer 2. takım olan siyah-beyazlılar dev maç öncesi en büyük sıkıntıyı kalede yaşıyor.

Hürriyet’in haberine göre; Beşiktaş’ın eski kalecileri ve siyah-beyazlı camiadan bazı isimler, derbide hangi kalecinin oynaması gerektiğini yorumladı. İşte o açıklamalar…

“ŞAMPİYONLUK KAZANAN ERSİN OYNASIN”

RASİM KARA: Beşiktaş’ta Mert Günok’un durumunu bilmiyorum. Şampiyonluk kazandırmış Ersin Destanoğlu’nun maç tecrübesi üst düzeyde. Fenerbahçe maçında Ersin oynamalı.

“İSTİKRARIYLA ERSİN TERCİH EDİLMELİ”

ZAFER ÖĞER: Sezon başından bu yana istikrarlı bir şekilde kalede duran Ersin Destanoğlu’nun oynaması gerekir. Emre Bilgin’in fazla maçı yok.

“DERBİDE ERSİN’E DESTEK VERİLMELİ”

FEVZİ TUNCAY: Derbi maçlar tecrübe ister. Ersin Destanoğlu, Beşiktaş’a şampiyonluk getirdi. Ama transfer söylentileri moralini etkiledi. Taraftar ıslıkladı. Bu maçta destek vermeli.

“EMRE İLE ERSİN ARASINDA FARK YOK”

NURETTİN YILDIZ: Beşiktaş’ta kaleciler genç. Derbi maçlarında oynayarak tecrübe arttırabilirler. Ersin Destanoğlu ile devam edilmeli.

“TECRÜBE AÇISINDAN ERSİN”

HAKAN YURTVERMEZ: Mert Günok büyük maçların kalecisi. Ama sezon boyunca maçı yok. Ersin Destanoğlu tecrübe açısından önde. Emre Bilgin’nin oynaması mental açıdan zor.

“SIKINTI OLMASINA RAĞMEN FORMDA”

ADEM İBRAHİMOĞLU: Genç kalecilerden asla vazgeçilmemeli. Ersin Destanoğlu sözleşme sıkıntısı yaşanmasına rağmen çok formda.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın