Beşiktaş’ın Hakem Davası Büyüyor

 Beşiktaş’ın Hakem Davası Büyüyor
Okunuyor Beşiktaş’ın Hakem Davası Büyüyor

Süper Lig’in 40. haftasında Beşiktaş ve Galatasaray karşı karşıyaydı. 3-1 skor ile son bulan maçta , Beşiktaş’ın hakeme öfkesi dağ gibi büyüdü.

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Galatasaray karşılamasını değerlendirdi. Ve maçın hakemi Cüneyt Çakır’a tepki gösterdi.

“CÜNEYT ÇAKIR ETKİ ETTİ”

Cüneyt Çakır’ın kararları maça etki etti. 3. gole direkt etki etti Cüneyt Çakır. Bazen topu rakip sahaya taşımak istersiniz ama yanlış verilen fauller, korneri aut olarak görmeler gol şansınızı etkiler.


“YEDEK KULÜBESİNDEN ETKİLENDİ”

Cüneyt Çakır’ın form düşüklüğünün artarak devam ettiğini gördük. Galatasaray yedek kulübesinin etkisi altında kaldığını biz tribünden gözlemledik.

“BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

Sezon başından bu yana işi hak ederek buraya getirdik. Her şeye, herkese rağmen buraya geldik. Son 2 maça kaldı, benim hiçbir endişem yok, taraftarın da endişesi olmasın. Bizim maçlarımızı kaybedeceğimiz çok konuşuluyor, planlar, hesaplar yapılıyor ama rakiplerimiz de bu ligden takımlarla oynuyor, onlar da çantada keklik değil. Sahaya çıkacaklardır, mücadeleyi vereceklerdir. Bize 4 puan yetiyor, rakipler puan kaybederse daha az puanla da şampiyon olabiliriz, bizim hedefimiz 6 puan almak.

“BİZ HEP GÜÇLENEREK ÇIKTIK”

Biz bu tarz maçlardan güçlenerek çıktık, tüm lig öyle geçti. Hatay, Rize maçları öncesinde de Beşiktaş kaybedecek dendi, maçlar gayet keyifli geçti, hem iyi oynandı, hem Beşiktaş kazandı. Bugünkü maç Galatasaray – Beşiktaş maçı ve iki takımın da 3 neticeyi aldığı maçlar.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın