Beşiktaş’ın Gönüllü Elçileri Josef ve Tosic

 Beşiktaş’ın Gönüllü Elçileri Josef ve Tosic
Okunuyor Beşiktaş’ın Gönüllü Elçileri Josef ve Tosic

Yeni sezon için kollarını sıvayan Beşiktaş’ta flaş transfer hareketliliği yaşanıyor.Teknik Direktör Sergen Yalçın’la krizi çözüp yeniden anlaşan Beşiktaş’ta gözler transfere çevrildi.

Beşiktaş’ın Brezilyalısı Josef de Souza, gündemdeki yıldız oyuncu için ara girdi…Yeni sezonda tekrardan kupa kaldırmak isteyen Kara Kartal, nokta atış transferler yapmayı hedefliyor.

Josef de Souza , 10 numara Alex Teixeira ile yemek yedi. Eski kaptanlardan Tosic de Aleksandar Mitrovic’le birlikte yaptığı tatilde siyah-beyazlılar hakkında bilgi veriyor.

MITROVIC VE TEIXEIRA İÇİN DEVREYE GİRDİLER

Gündemdeki iki isim Aleksandar Mitrovic ve Alex Teixeira için siyah-beyazlı formayı giyen oyuncular da devreye girdi.

JOSEF, TEIXEIRA İLE YEMEK YEDİ

Takımın orta sahası Josef de Souza önceki gün vatandaşı Teixeira ile birlikte yemek yedi. Josef’in şu an kulüpsüz olan 31 yaşındaki 10 numaraya hem kulüp hem de Türkiye hakkında olumlu referans verdiği öğrenildi.

TEIXEIRA’YI ÇOK İSTİYOR

Beşiktaş yöneticisi Emre Kocadağ scout ekibi ile uzun süredir takip ettikleri Teixeira’nın Josef’in yakın arkadaşı olmasının büyük avantaj olduğunu belirterek, “Teknik direktörümüz Sergen Yalçın’ın geçen yıldan bu yana transfer listesinin başındaki oyuncuydu. Görüşmelerimiz devam ediyor. Ekonomik olarak yüksek rakamları aşağıya çekerek anlaşma zemini için ortam hazırladık” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın