Beşiktaş’ın Forvet ‘de Dzeko Israrı

 Beşiktaş’ın Forvet ‘de Dzeko Israrı
Okunuyor Beşiktaş’ın Forvet ‘de Dzeko Israrı

Yeni sezon için sıkı şekilde çalışmalarını yürüten Beşiktaş’ta Sergen Yalçın bire bir devreye girdi…

Çifte kupa sahibi Kara Kartal , nokta atış transferler peşinde, İşte Sergen Hoca’nın radarındaki yıldızlar ve olası ihtimalleri;

Sergen hoca , Şampiyonlar Ligi için ısrarla istediği 3 forvet için pazarlıklar sıkı bir şekilde sürüyor.

Beşiktaş yönetimi, sergen Hocanın verdiği rapor doğrultusunda transfer girişimlerini yoğunlaştırırken, yönetim 2 önemli forvet oyuncusu için çalışmalara hız verdi…

HEYECANLI BEKLEYİŞ

Emre Kocadağ’ın önceki gün , “Hedefimiz 2. kamp öncesi transferlerin yüzde 80’ini tamamlamak. Heyecan ve kalite katan oyuncular gelecek. Bu, bizim taraftara borcumuz. Arnautovic, Dzeko, Costa’dan birini kadroya katmak güzel olur. Hulk ile ilgilendik, sözleşmesi var. Bu isimleri tartışacağız” sözlerinin ardından camiada heyecanlı bir bekleyiş başladı.

Emre Kocadağ’ın “Şartlar uyarsa olabilir” dediği Diego Costa için de “Edin Dzeko ile görüşürüz, bunlar normal” dediği Bosnalı yıldız ve Mario Mandzukic için yönetim menajerleri ile temasa geçerek fikir alış verişinde bulundu. İşte Beşiktaş’ın forvet adaylarında ihtimaller…

1.EDIN DZEKO (%60)

2.DIEGO COSTA (%20)

3.MARIO MANDZUKIC (%20)

ÖNERİLEN FİYATLAR NETLEŞMEYE BAŞLADI

Beşiktaş Kulübü’nün içinde bulunduğu ekonomik kriz ve TFF’nin belirlediği limitler konusunda sıkıntılar yaşanması nedeniyle bu oyunculara önerilen fiyatlar netleşmeye başladı.

DIEGO COSTA’YA 1 HAFTA SÜRE

Beşiktaş Yönetimi bonservisi elinde olan ve yıllık 3.5 milyon Euro talep eden Diego Costa’ya 2.5 milyon Euro önerirken, oyuncuya da 1 hafta süre verildi.

MANZDUKIC İMZA PARASI İSTİYOR

Mandzukic için kulübün alacağı ücret konusunda anlaşma sağlamasına karşın Hırvat yıldızın imza parası konusunda ısrarcı olması nedeniyle transferin tamamlanamadığı ortaya çıktı. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin bizzat pazarlık yaptığı ve görüşmeleri yürüttüğü Mandzukic konusunda bekleyiş devam ediyor.

DZEKO İÇİN TEKLİF ARTIRILDI

Mevcut adaylar içinde sonuçlanması en muhtemel oyuncu olarak ise Dzeko görünüyor. Bosnalı golcüde aşama kaydedildiğini ifade eden yöneticiler bu oyuncu için 2 milyon Euro’luk teklifi 2.5 milyon Euro’ya çıkardıklarını ifade ettiler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın