Beşiktaş’ın David Martinez Atağı

 Beşiktaş’ın David Martinez Atağı
Okunuyor Beşiktaş’ın David Martinez Atağı

Transfer çalışmalarına hız veren Beşiktaş yönetimi gündemine bomba bir isim aldı…

Bu sezon henüz istediğini almayan Beşiktaş Yönetimi , bir yandan teknik direktör arayışları içinde iken transferde ayağa kalktı.

İlk olarak Stoper bölgesine takviye yapmayı planlayan Yönetim, 23 yaşındaki Paraguaylı David Martinez için harekete geçti.

Ole gazetesinin iddiasına göre Meksika’dan adı bilinmeyen bir takımla Betis de devreye girdi. Beşiktaş,  yönetimi, Ocak ayında kiralık sözleşmesi sona erecek olan 23 yaşındaki stoper için oyuncunun haklarını elinde bulunduran Defansa kulübüyle temasa geçecek.

Siyah-beyazlıların genç yıldız için satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapacağı ifade edildi. Defansa y Justicia kulübü ise David Martinez’in bonservisini verirken yüzde 50 haklarını da elinde tutmak isterken, genç stoperin satılacak haklarının yüzde 50’si için 4 milyon dolar istiyor.

Profesyonel kulüp kariyerinde toplam 81 maça çıkan David Martinez   bu periyotta 3 gol atarken, 3 de asist yaptı ve toplamda 6 gole direkt katkı sağladı. Paraguaylı stoper 9 kez Milli takım formasını giyerken, 1 de gol attı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın